Torbalı Ege Gazetesi

‘BİZİM EKMEĞİMİZDE HİLE OLMAZ’

TORBALI’DA bayatlamayan doğal köy ekmeği satışı hizmeti veren Egeli Ekmek sahibi Halil Aslan, son dönemde basına yansıyan Salihli ekmeğinde hayvan yemi çıktığı haberlerinden olumsuz yönde etkilendiklerini ifade etti.

‘BİZİM EKMEĞİMİZDE HİLE OLMAZ’
261 okundu
14 Nisan 2015 - 0:00

Salihli’de yaşanan üzücü olayın tüm ekmekçiler ile bağlantısı olmadığını söyleyen Egeli Ekmek sahibi Halil Aslan, son derece doğal ve katkısız ekmek sattıklarını söyledi. Salihlide bir fırının ekmeğe uygunsuz maddeler karıştırmasından sonra halkta güvensizlik başladığını gören Halil Aslan, vatandaşların yalnızca güvenilir yerlerden ekmek alması gerektiğini ifade etti. Medyada çıkan haberlerin bulunduğu gazete kupürlerini dükkanının vitrinine asan Aslan, vatandaşların ekmek alırken dikkatli olması gerektiğini söyledi. Kendi ekmeklerinin son derece doğal ve katkısız olduğunu da belirten Aslan, Egeli Ekmek ismi ile Torbalı’nın güveni kazanmış olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi.

’HİJYENİK ŞARTLARDA ÜRETİLİYOR’

EGELİ ekmek firmasının sahibi Halil Aslan ”Son günlerde oldukça fazla gündemde olan Salihli ekmeği insanların kafasını karıştırıyor olabilir. Fakat biz Salihli ekmeği satmıyoruz. Biz Ayrancılar Mahallesi’nin köy ekmeklerini satışa sunuyoruz. Bazlama ve köy ekmeği, yaklaşık 17 katkı maddesinden arındırılarak üretiliyor. Ayrancılar’da üretilen bu özel ekmekler doğal, katkısız ve hijyenik şartlara dikkat edilerek üretiliyor. Ayrıca vatandaşlar köy ekmeği alırken aldıkları yerin ruhsatlarının olmasına baksınlar. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli ve biz de müşteri memnuniyetini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Kısa sürede oldukça fazla bir müşteri kitlesine ulaştık” dedi.NURHAN AYDEMİR

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN