Torbalı Ege Gazetesi

Torbalıyı Yasa Boğdu

Torbalı Askerlik Şube Başkanı Ahmet Gürpınar dün hayata gözlerini yumdu

Torbalıyı Yasa Boğdu
1.409 okundu
27 Ekim 2018 - 9:21

Torbalı Askerlik Şube Başkanı Ahmet Gürpınar dün hayata gözlerini yumdu. 92 yaşında vefat eden Gürpınar’ın cansız bedeni Türk bayrağına sarılı tabutla Merkez Orhaniye Camiine askeri törenle getirildi.

Gözyaşlarıyla Uğurlandı…
Cenazeye çok sayıda vatandaş katıldı. Askeri törenle Merkez Orhaniye Camii’nde göz yaşları sel oldu. Rahmetli albayın resmini göğsünde tutan asker göz yaşına engel olamadı. Oldukça duygusal anların yaşandığı cenazede, boğazlar düğüm oldu. Merhum Gürpınar’ın ailesi ayakta durmakta zorlandı. Rahmetli Gürpınar’ın cansız bedeni, Merkez Orhaniye Camiinde kılınan cenaze namazından sonra Torbalı Mezarlığı’na defnedildi.

Ahmet Gürpınar Kimdir?
Torbalı’ya 1976 yılında tayini çıkmış ve Torbalı Askerlik Şube Başkanı olarak atanmıştır. 4 yıl Torbalı’da görevini yapmış ve yakınlarının iddiasına göre kötü şartlarda çalışmıştır. Yakınlarının verdiği bilgilere göre Torbalı’nın çevre köylerinden yapılan bağışlarla askerlik şubesini yıkmış yerine şimdi kullanılan yeni binayı yaptırmıştır. Torbalı’da emeği fazla olan Gürpınar’a Allah’tan rahmet,ailesi ve yakınlarına sabır diliyoruz. Yaşar CEYLAN

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 7
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans