Torbalı Ege Gazetesi

2’ci üründe yüzde 50 kampanya fırsatı Koton’da başladı

715 okundu
03 Kasım 2018 - 12:42

Torbalı’da Koton Mağazaları dolup taşıyor. Kısa süre önce başlayan dev kampanyaya müşteriler yoğun ilgi gösterdi. Mağazada yaşanan izdihamdan dolayı firma kampanyasını bir hafta uzatma kararı aldı. Kışlık giyim ürünleri olan montlar, botlar, kazaklar ve pantolonlarda ikinci ürünü alan müşteriler yüzde 50 indirim fırsatından yararlanabilecek.

Geniş bir koleksiyona sahip

A’ dan Z’ ye geniş bir koleksiyona sahip olan Koton, bebek, çocuk, bay ve bayan giyim ürünlerinden oluşuyor. Fiyatların geçen seneye oranla daha uygun olduğunu ifade eden Koton mağazası işletme sahibi Uğur Bey, “Kampanyadan dolayı mağazamız hareketli. Bu kampanya 1 hafta 10 gün gibi bir süreyle devam edecek. Daha sonra mağaza içerisinde farklı ürünlerimizde farklı kampanyalar yapacağız ” dedi.

Erkek Reyonu Genişletildi

Torbalılı erkeklerin mağazalarına ilgi gösterdiğini ve Koton erkek reyonunu bu nedenle genişlettiklerini ifade eden Uğur Bey, “Beyefendilerden mağaza ürünlerimize talep arttı. Bu nedenle erkek modellerini arttırdık. Erkek reyonunu genişlettik. Konsept biraz daha farklı oldu. Erkeklerde artık istedikleri tüm ürünleri mağazamızda bulabilecekler ”şeklinde konuştu. Necla ARPACI

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans