Torbalı Ege Gazetesi

Oral:Teşekkür Etti

Milliyetçi Hareket Parti İlçe Başkanı Muhammet Oral, Kaymakam Kadir Sertel Otcu’ya teşekkür etti

Oral:Teşekkür Etti
738 okundu
07 Kasım 2018 - 9:01

Geçtiğimiz günlerde Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu, İlçe kurum amirleri ile toplantı yapılmıştı. Dokuz Eylül Üniversitesi Torbalı Meslek Yüksekokulu’nda yapılan kahvaltının ardından aynı binadaki konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Kaymakam Kadir Sertel Otcu’nun Türk bayrağı ile ilgili yaptığı açıklama vatandaşlar tarafından büyük takdir toplamıştı. Bayrağa saygısızlıktan soruşturma açacağını ifade eden Otcu’ya bir teşekkürde MHP’den geldi.

Bayrak Kutsaldır

Torbalı’da bayrak ve Dokuz Işık kitap kampanyası başlatan Milliyetçi Hareket Partisi Torbalı’da dikkat çekmeye devam ediyor. Torbalı belediye başkanı olursa bütün esnaflara ve tüm vatandaşlara ücretsiz olarak dağıtacağını belirten Oral, “Bizim bayrağımız başka milletlerin bayrağına benzemiyor. Biz gerçekten çile dolu bir milletiz. Neden hep yanık, acı dolu türküler dinleriz. O bayrak kutsal bir bayraktır. Şu an imkanlarım kısıtlı fakat imkan olsa herkese dağıtırdım” dedi.

Gönüllere Taht Kurdu

Torbalı Kaymakamı Kadir Sertel Otcu’nun hareketini yerinde bulduğunu ifade etti. Oral, “Sayın Kaymakamımızın yapmış olduğu ve söylediği sözler gönüllerimize taht kurdu. Gerçekten kendisini kutluyorum. Bayrak demek Allah, Hz. Muhammet, şehitlerimizin al kanıyla sulanmış vatan parçası demektir. Bu ve bunun gibi düşüncelerin arkasında olduğumu belirmek isterim” şeklinde konuştu. Necla ARPACI

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 7
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans