Torbalı Ege Gazetesi

Olgun Ankara’dan mutlu döndü

Uzun zamandır ismi Belediye Başkan adaylığı için geçen Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, bugün Ankara’da Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İzmir Milletvekili ve MKYK üyesi Atilla Kaya, İzmir Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Cemal Bekle ve Necip Nasır ile bir araya geldi

Olgun Ankara’dan mutlu döndü
848 okundu
07 Kasım 2018 - 17:44

AK Parti’de 5 Kasım’da başlayan Belediye Başkan aday adaylığı ve meclis üyesi adaylık başvuruları devam ediyor. Torbalı’da da İlçe Teşkilatı’na başvurular devam ederken, bir yandan da aday adaylarının mesaisi sürüyor. İlçede uzun zamandır ismi Belediye Başkan adaylığı için geçen Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun, konuyla ilgili temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti. İzmir milletvekilleri ve partinin ileri gelen isimleri ile temaslara bulunan Olgun, ilçeye mutlu döndü. Olgun, yarın da İzmir’e gelecek olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile görüşme yapacak.

TEMASLARDA BULUNDU

Aday adaylığı süreci ile ilgili Ankara’ya giden TTO Başkanı Olgun, ilk olarak AK Parti Genel Merkezi’nde İzmir Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile görüştü. Oldukça samimi bir atmosferde geçen görüşmenin ardından Başkan Olgun, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde İzmir Milletvekili ve MKYK üyesi M. Atilla Kaya, İzmir Milletvekilleri Ceyda Bölünmez Çankırı, Cemal Bekle ve Necip Nasır ile bir araya geldi. Verimli geçen görüşmelerin ardından Torbalı’ya umutlu dönen Olgun, AK Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık ve İl Başkanı Aydın Şengül ile bir araya gelecek. Bugün de TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile İzmir Swissotel’de bir görüşme yapacağı öğrenilen Olgun’un Pazartesi günü aday adaylığı ile ilgili bir basın toplantısı yapacağı belirtildi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 7
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans