Torbalı Ege Gazetesi

Olgun başkanlık için başvurdu

Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun adaylık başvurusu yaptı. İlk önce Ak Parti İzmir İl Başkanlığına gidip İl Başkanı Aydın Şengül ile bir araya gelen Olgun, bugün Torbalı İlçe Başkanlığına gidip İlçe Başkanı Hasan Akbıyık’a adaylık dosyasını teslim etti

Olgun başkanlık için başvurdu
746 okundu
13 Kasım 2018 - 9:44

Geçtiğimiz hafta Ankara’da; Ak Parti Genel Merkezini ziyaret edip Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, TBMM’de ve İzmir Milletvekilleri M. Atilla Kaya, Cemal Bekle, Necip Nasır, Ceyla Bölünmez Çankırı ile görüşen Torbalı Ticaret Odası Başkanı Abdulvahap Olgun adaylık başvurusu yaptı. İlk önce Ak Parti İzmir İl Başkanlığına gidip İl Başkanı Aydın Şengül ile bir araya gelen Olgun, bugün Torbalı İlçe Başkanlığına gidip İlçe Başkanı Hasan Akbıyık’a adaylık dosyasını teslim etti. Olgun, 1 Aralık itibari ile oda başkanlığı görevinden ayrılacak.

TORBALI’NIN ÖNÜNE ALTERNATİF KOYUYORUM

Başvuru sonrası kısa bir açıklama yapan Olgun, “Yıllardır mensubu olduğum partimin ve Torbalı’nın önüne bir alternatif koyuyorum” dedi. Torbalı’nın sorunlarına hakim olduğunu ifade eden Olgun “Torbalı gelişiyor, beraberinde sorunlarda ortaya çıkıyor. Büyümenin avantajları olduğu gibi dezavantajları da olacaktır. İyi bir planlama yapamazsak Türkiye’nin en çok göç alan ilçesi Torbalı 5-10 yıl sonra büyük sorunlarla karşılaşabilir. Ticaret Odası’nda ortaya koyduğumuz Cazip Kent Torbalı vizyonunu Torbalı Belediyesi’ne uyarlamamız mümkün. 18 yaşından beri; gerek meslek hayatım gerekse de yöneticilik yaptığım dönemde başarılı bir profil ortaya koydum. Bugüne kadar ortaya koyduğumuz başarı bizim en büyük referansımız olacaktır” dedi.

 “Ak Parti’de demokrasi hakim”

Başvuru dosyasını kabul eden Akbıyık, ise sürecin partiye ve Torbalı’ya hayırlı olmasını dileyerek, “Türkiye’de 16 yıldır iktidar olan, dünyada kendini kanıtlamış AK Parti’den aday adayı olmak isteyenlerin çokluğu, talebin fazlalığı gayet olağandır. Demokrasinin tam anlamıyla hakim olduğu partimizde, genel merkezin vereceği karara saygı duyarak, tüm aday adaylarımıza başarı diliyoruz” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 10
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 5
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans