Torbalı Ege Gazetesi

TorbalısporÇaybaşısporAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Olgun, dur durak bilmiyor

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Abdulvahap Olgun önceki gün Ayrancılar’da Gençlik Spor Kulübünü ziyaret etti. Tek tek projelerini anlatan Olgun, bölgeye kazandırmak istedikleri Stadyum projesi ile büyük alkış aldı

Olgun, dur durak bilmiyor
1.376 okundu
16 Kasım 2018 - 9:14

AK Parti Torbalı Belediye Başkan aday adaylığını açıklamasının ardından seçim çalışmalarına hız veren Abdulvahap Olgun’un dur durak bilmiyor. Olgun’un önceki gün adresi ise Ayrancılar oldu. Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübünü ziyaret eden Olgun, büyük bir coşkuyla karşılandı. Torbalı için hazırlamış olduğu birbirinden iddialı projeleri anlatan Olgun, Ayrancılılardan tam not aldı. Özellikle Ayrancılar için hazırlamış oldukları projelerle mahalle sakinlerinin sorunlarını çözeceklerini vurgulayan Olgun, hak ettikleri hizmeti mahalle ile buluşturacaklarını kaydetti. Mahallenin gerek alt yapı gerek ise üst yapısı için titizlikle çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Olgun, mahalle sakinlerine stadyum müjdesi verdi. Projeler için özellikle teşekkür eden Ayrancılar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Kasım Ertürk, seslerine kulak verdiği için Olgun’a teşekkürlerini iletti. Ertürk, adaylık yolunda Abdulvahap Olgun’a başarılar diledi.

AYRANCILAR’A DEV PROJELER

Ayrancılar ziyaretinde mahalle sakinlerine hazırlamış oldukları 20 büyük projeyi anlatan Olgun, “Hizmet için çıktığımız bu yolda dur durak bilmeden projelerimizi anlatacağız. Özellikle Ayrancılar için hazırladığımız projelerle bölgenin sorunlarını çözerek vatandaşlarımızı rahat ettireceğiz. Ana yoldaki kavşak sorunu yeni çevre yolu ile şehir içindeki trafik sorununu ise yeni trafik düzeni ile çözeceğiz. Bölgenin sanayi bölgesi olmasından dolayı geniş bir TIR park alanı ile keşmekeşlik ortadan kalkacak. Ayrancılar sürekli göç alan ve büyüyen bir mahallemiz. Bu da çeşitli sorunları beraberinde getiriyor. Bunun için Torbalı Devlet Hastanesine bağlı bir acil poliklinik kurarak vatandaşlarımızın sağlık sorununun çözmüş olacağız. Ulaşım için ise aktif servis yollarını düzenleyerek hem sürücülerimizi hem de mahalle eşrafını rahat ettireceğiz. Bölgedeki genç nüfusun potansiyelini çok iyi biliyoruz. Bunun için de gençlerimizi daha fazla spor ile buluşturmak için Gençlik Merkezi’nin yanındaki boş alana halı saha ve tenis kortu yaparak Ayrancılar Spor Kulübü’ne tahsis edeceğiz. Ayrancılar için ne gerekiyorsa onu yapacağız.” dedi.

STADYUM MÜJDESİ

Olgun’un 20 büyük projesi arasında yer alan Ayrancılar Arena ise; mahalle sakinlerinden büyük alkış aldı. Ayrancılar sakinlerinin taleplerini göz önünde bulundurarak bölgeye önemli bir eser kazandırmak istediklerini belirten Olgun, bu projenin bölgenin kaderini değiştireceğini ifade etti. Stat projesi ile birlikte Ayrancılarspor’a en büyük desteği vereceklerini belirten Olgun, “Mahalle sakinlerimizin yıllardır stat hayali kurduğunu biliyorum. Şöyle bir baktığımızda her ilçenin büyük bir stadı var. Biz de Torbalı’nın niye olmasın dedik ve bu konuda projemizi hazırladık. TRT vericilerinin olduğu alana stadyum yapılması için çok güzel proje ortaya koyacağız. Torbalı’ya ve Ayrancılar’a çok yakışacak olan stat ile artık biz de kalitemizi ortaya koyacağız. İnşallah İzmir takımlarımız bu statta önemli başarılar elde ederek göğsümüzü kabartır. Bu Stadyumdan; Torbalıspor, Çaybaşıspor ve Ayrancılarspor’un yanı sıra bölge takımlarıda yararlanacak. Böylelikle bölgeyi spor merkezi haline getireceğiz. Bizleri çok güzel ağırlayan Ayrancılarspor Kulübü’ne ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım