Torbalı Ege Gazetesi

Demokrat Parti adaylarını tanıttı

Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığınca Buca İlçe Başkanlık binasında düzenlenen toplantıda Buca, Urla ve Torbalı Belediye Başkan Aday Adayları tanıtıldı

Demokrat Parti adaylarını tanıttı
1.699 okundu
21 Aralık 2018 - 10:40

Demokrat Parti yerel seçimler için çalışmalarını sürdürüyor. Dün Demokrat Parti Torbalı İlçe Başkanı İbrahim Demir Murat Taşer, Mehmet Toptaş ve ismi Demokrat Parti’nin Torbalı Belediye Başkan adaylığı için geçen eski MHP ilçe Başkanı ve 2014 belediye başkan adayı Yurdadoğ Mutlu Demokrat Parti İzmir İl Başkanı Metin Dökmeciler’i ziyaret ettiler. Yapılan Ziyaret esnasında İl Teşkilat Başkanı Ahmet Nedim Turbil, İl Başkan Yardımcısı Minür Bulut’da hazır bulundu. 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde halkın çıkarlarıyla ilgili ortak paydalarda birleşilmesi gerekliliği üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

TORBALI ADAY ADAYI DİLEK İLDEMİR

Demokrat Parti İzmir İl Başkanlığı olarak 30 ilçe ile Büyükşehir’de yerel seçimler için aday çıkaracaklarını vurgulayan Dökmeciler; “Bugün içinde bulunduğumuz süreçte partiler arasında ittifaklar konuşuluyor. Genel Merkezler nezdinde yapılan ikili görüşmeler dahilinde İl Başkanlığımıza bir işbirliği çalışması yapılacağı noktasında bilgi verilmemiştir. İrademiz Kırat logosu ile ilimizdeki tüm seçim bölgelerinde belediye başkan ve meclis üyeleri ile yerel seçimlerde seçim pusulasında yerimizi almak olacaktır. Belediye Başkanlıkları ve Meclis Üyelikleri için müracaatlar, il başkanlığımız tarafından 15 Ocak 2019 Saat 17:00’a kadar alınacaktır. 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinin, ülkenin gidişatından endişe duyan, milliyetçi-muhafazakar, Atatürk değerlerine bağlı vatandaşlarımız için yeniden daha önce vermiş oldukları kararları gözden geçirme günü olacaktır. Vatandaşlarımızın Türkiye gerçeklerini görerek sandığa gideceğine inanıyor ve Yerel Seçimlerde Demokrat İzmir olarak Kırat’ın Damgasını Vurması adına yoğun bir şekilde çalışmaktayız. ‘’ dedi. Öte yandan Dökmeciler, “Buca Belediye Başkan Aday Adayımız Besim Toros, Urla Belediye Başkan Aday Adayımız Nilgün Kurdoğlu Pal ve Torbalı Belediye Başkan Aday Adayımız Dilek İldemir” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 5
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans