Torbalı Ege Gazetesi

Tice CHP binasını ziyaret etti

Bölge Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özkan Tice, Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Binasını ziyaret etti

Tice CHP binasını ziyaret etti
480 okundu
03 Ocak 2019 - 17:11

Cumhuriyet Halk Partisi Torbalı İlçe Örgütü, önceki gün önemli bir ismi konuk etti. 1. Bölge Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özkan Tice, ilçe örgütlerine yaptığı ziyaretler kapsamında önceki gün saat 13.00’da örgütü ziyaret ederek partililerle toplantı yaptı. Toplantıya CHP İlçe Yönetimi, CHP 27.dönem İzmir Milletvekili Adayı Sefer İpekli, CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Övünç Demir ve çok sayıda partili katıldı. Partililerle görüşme yapan Özkan Tice, 2019 Yerel Seçimleri sürecine yönelik değerlendirmelerde bulundu. Vatandaşların sorularını yanıtlayan Tice, daha sonra İlçe Başkanı Erol Günaydın, ilçe yöneticileri, 27.dönem Milletvekili Adayı Sefer İpekli ve CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Övünç Demir ile toplantı yaptı.

TİCE “HEDEF 30 + 1

Toplantı’nın ardından Gazetemize özel açıklama yapan CHP İzmir 1. Bölge Örgütlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Özkan Tice, muhabirimizin sorularını yanıtladı. CHP tabanında rahatsızlık yaratan ‘CHP Torbalı’da İYİ Parti’yi destekleyecek’ konulu haberlerin asılsız olduğuna dikkat çeken Tice, “İzmir ilçeleri için herhangi bir görüşme yok. Torbalı’da aday çıkarmayacağımız gibi bir durum şuan için söz konusu değil. Genel merkezimiz 30 ilçe ve İzmir Büyükşehir Belediyesi için en uygun isimleri atayacaktır. Cumhuriyet Halk Partisi olarak hedefimiz, 30 + 1 yani tüm ilçeleri ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak istiyoruz. Adaylar, en uygun zamanda açıklanacaktır” şeklinde açıklama yaptı.

DEMİR “TORBALI’DA CHP İKTİDARI İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

Toplantıda partililerle sohbet eden CHP Torbalı Belediye Başkan Aday Adayı Övünç Demir partililere yeni yılda iyi dileklerini iletip, 2019’da CHP iktidarını Torbalı’da sağlamak için var gücümüzle çalışacağız. Torbalı’da herkesi kucaklayacağız” dedi. Yaşar CEYLAN

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 5
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans