Torbalı Ege Gazetesi

Fidaner sahaya indi

Torbalı Bağımsız Belediye Başkan Adayı Zeynel Fidaner çalışmalarını hızlandırdı. Bu süreçte çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya niyetli olan başarılı iş adamı köy ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Fidaner sahaya indi
2.013 okundu
29 Ocak 2019 - 9:33

Torbalı Bağımsız Belediye Başkan Adayı Zeynel Fidaner çalışmalarını hızlandırdı. Bu süreçte çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmamaya niyetli olan başarılı iş adamı köy ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Fidaner bu kapsamda Atatürk Mahallesi ile Dirmil ve Karakızlar’a çıkarma yaptı. Ekibi ile birlikte kahvelerde vatandaşlarla bir araya gelen başkan adayı, projelerini anlatıp destek istedi. Fidaner’e ilginin ve desteğin yüksek olduğu gözlerden kaçmazken, Fidaner’in ziyaretlerini sürdüreceği öğrenildi. Temiz siyaset yaparak kimseyi kırmadan, projelere yönelik siyaset yapan başarılı iş adamı yoğun ilgi görüyor.

PROJELERLE GELİYOR

Vatandaşlarla sohbet edip projelerini üreten Fidaner, vatandaşların daha rahat yürüyüş yapabilmesi için yürüyüş yolları, kendi elektriğini kendimizin üreteceği daha aydınlık sokaklar, çocuklar için daha etkin sosyal ve kültürel alanlar, kadınlar ek gelir sağlayabilmeleri için çeşitli atölyeler, devlete bağlı kalmadan kendi ekonomimizi canlı ve güçlü kılmak için iş sahaları, ulaşım için otogar, engelliler için kaldırımlar, öğrencilere etüt merkezleri, eve kapanan miniklerimize oyun alanları, aklında soru işareti olanlar için de şeffaf belediyecilik anlayışı oluşturmayı hedefliyor.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 8
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans