Torbalı Ege Gazetesi

Yıldırım Baytekin’den birlik ve beraberlik mesajı

Aday Adaylığı süreci boyunca  istikrarlı ve hızlı bir çalışma temposu sürdüren Yıldırım Baytekin, yaptığı açıklama ile birlik ve beraberlik vurgusu yaptı

Yıldırım Baytekin’den birlik ve beraberlik mesajı
2.022 okundu
30 Ocak 2019 - 9:58

Cumhuriyet Halk Partisi, Torbalı Belediye Başkan Adayı olarak İsmail Uygur’u açıkladı. Aday Adaylığı süreci boyunca istikrarlı ve hızlı bir çalışma temposu sürdüren Yıldırım Baytekin ise yaptığı açıklama ile birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. CHP’lilere birlik ve beraberlik çağrısı yapan Baytekin, “Fikir ayrılıkları, farklı aday adaylarının arkasında saf tutma durumu artık bitmiştir. Tüm CHP’liler, hiçbir ayrı gayrıya girmeden adayımızın arkasında kenetlenmelidir. Gün ayrışma değil birleşme günüdür” dedi. Baytekin sözlerini şöyle sürdürdü; “Tarihi, tarımı ve sanayisi ile modern ve model bir kent yaratmak amacıyla ‘Sevdamız Torbalı’ diyerek Cumhuriyet halk Partisi’nden Torbalı Belediye Başkan Adayı olmak için çıktığım bu yolda çok güzel tepkilerle karşılaştım. Bana inanan, beni yalnız bırakmayan herkese yürekten teşekkür ediyorum.

‘HİZMETE DEVAM’

CHP Merkez Yürütme Kurulu’nun önerisi ve Parti Meclisi’nde alınan kararın ve yeni sürecin Cumhuriyet halk Partisi’ne, İzmiri’mize ve Torbalı’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum diyen Baytekin, “ Başta Büyük Şehir Belediye Başkan Adayımız Tunç Soyer olmak üzere bütün başkan adaylarımıza başarılar diliyorum. Benim aday adaylığı sürecindeki temel yaklaşımım hiç kimseyi ötekileştirmeden, birlik ve beraberlik doğrultusunda inanç ve kültür ayrımı yapmadan üretken ve projeci bir anlayışla Cumhuriyet Halk Partisi’nin Torbalı’da başarılı olmasını sağlamaya yönelik olmuştur. Bundan sonra da Torbalı ile ilgili her türlü hizmete, halkımızın refahına ve huzuruna katkı sağlayabilecek her ortamda var olacağımı da vurgulamak istiyorum. Sevdamız Türkiye, Sevdamız Torbalı… CHP’nin Torbalı’daki başarısı, Türkiye genelindeki oy oranlarına da önemli katkı sağlayacaktır. Ülkemizin geleceğine ilişkin endişelerin giderek büyüdüğü son dönemlerde, Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran partinin neferleri olarak, omuzlarımızdaki sorumluluk daha da artmaktadır” diye konuştu.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 8
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans