Torbalı Ege Gazetesi

CHP’li gençler seçim ateşini Pancar’da alevlendirdi

İsmail Uygur’un Torbalı Belediye başkan adayı olmasıyla birlikte sahaya inen CHP’li gençler önceki gün akşam Pancar’daydı. ‘Gençler Nerede Kalmıştık’ sloganı ile mahalle mahalle buluşacak olan gençler Pancar’da büyük bir kalabalık tarafından karşılandı

CHP’li gençler seçim ateşini Pancar’da alevlendirdi
594 okundu
08 Şubat 2019 - 8:55

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)’nde seçim çalışmaları hızlandı. İsmail Uygur’un Torbalı Belediye başkan adayı olmasıyla birlikte sahaya inen gençler önceki gün akşam Pancar’daydı. ‘Gençler Nerede Kalmıştık’ sloganı ile mahalle mahalle buluşacak olan partinin gençlik kolları Pancar’da büyük bir kalabalık tarafından karşılandı. Önce Pancar  Seçim Ofisi’nde ardından da Pancar Mahalle Meydanı’nda bir araya gelen gençler, 31 Mart seçimlerini konuştu. Gençlik Kolları Başkanı İsmail Takak, Pancar’da CHP Gençlik Kolları olarak bugüne kadar yaptıklarını sayarak, 31 Mart seçimlerinden sonra belediyeyi almaları durumunda gençlere yönelik önemli projelere imza atacaklarını söyledi. Takak, Pancarlı gençlerin sorunlarını CHP Torbalı Belediye Başkan Adayı İsmail Uygur’a iletmek için not aldı.

TAKAK MESAJI UYGUR’A GÖTÜRECEK

Pancar’da belediyeye ait binaların boş, daha önce yaptırdıkları havuzun ve çay bahçesinin bakımsız, halı sahanın kullanılamaz hale geldiğini hatırlatan genç başkan, “Biz öncelikle bu alanlarımıza sahip çıkacağız. Belediyeyi aldığımızdan sonra hızlı hızlı bu binalarımızı ve yerlerimizi aktif hale getireceğiz.  Asfalt, kaldırım ya da trafik sorunları için değil gençlerin sorunu için buradayız. Gençlik projelerimiz hazır. Gençler Torbalı’da CHP’ye seçim kazandıracak. Pancar bizim için önemli. Bugüne kadar önemli projelere imza attık burada” ifadelerini kullandı. Pancarlı gençlerin sorunlarını dinleyip not alan Takak’a gençler bazı mesajlar da iletti.

GENÇLERİN PROGRAMI HAZAR

Sadece gençlerin değil, birçok Pancarlı’nın da dahil olup öneri sunduğu toplantı oldukça verimli geçti. Pancarlılar özellikle sosyal alanda yaşadıkları sıkıntıları dile getirirken, kadınlar da kadın olarak gidebilecekleri bir alan olmadığını ve eve kapanmak zorunda kaldıklarını söyledi. Başta sosyal ve kültürel olmak üzere birçok konuda sıkıntı yaşadıklarını belirten Pancarlılar İsmail Takak’tan bu sorunu önümüzdeki 5 yılda çekmeme sözünü aldı. CHP’li gençler dün Yazıbaşı’da buluşma gerçekleştirirken, bugün Ayrancılar, yarın Çaybaşı, Pazar günü de Çapak’ta olacak. Buluşmalar saat 20.00’da gerçekleşecek.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 8
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans