Torbalı Ege Gazetesi

Gece gündüz geziyor

Gece gündüz geziyor
1.619 okundu
09 Şubat 2019 - 8:34

Torbalı’nın Bağımsız Belediye Başkan Adayı Zeynel Fidaner dün gece Ertuğrul Mahallesi kıraathanelerini ziyaret etti. Her defasında bir parti çatı altına girmek istemediğini ve Torbalı için çalışacağını söyleyen Torbalı’nın Bağımsız Belediye Başkan Adayı Zeynel Fidaner,  gece gündüz demeden sahada aktif şekilde çalışıyor. Sık sık vatandaşla bir araya gelerek öneri ve sorunları dinleyen Fidaner, projelerini halkın talebi doğrultusunda gerçekleştireceğini ifade etti. Fidaner, “Ertuğrul Mahallesi kıraathane sakinleri ile akşam sohbetlerimiz çok verimli geçti, her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”dedi.

‘KENDİME İNANIYORUM’

‘Taraf seçme hayat seç’ sloganı ile yola çıkan Fidaner kısa sürede büyük ilgi gördü. Torbalı’daki diğer belediye başkan adaylarından daha aktif çalışan ve mücadelesini sürdüren Fidaner, “Tek derdim Torbalı. İlçem ve halkım en güzel, en kaliteli hizmeti hak ediyor. Ben kendime inanıyorum. Çiftçinin de derdine derman olurum, işsizinde derdine derman olurum. Torbalı’yı daha iyi yerlere taşımak için elimi taşın altına koydum.”şeklinde konuştu.

‘HALKIN BELİRLEDİĞİ YEREL YÖNETİCİ’

Kısır döngüden bıktım diyenlerin alternatif seçeneği olarak görülen Fidaner, vatandaştan tam not aldı. Siyasi bir partinin belirlemiş olduğu değil yerel yöneticiyi halkın belirlemiş olduğu bir şahsiyet olarak nitelendirilen Fidaner’e İsmail Bağeri isimli bir vatandaş, “Ne Ak Parti ne CHP ne dediğer siyasi partilerin güdümünde olmadan, siyasi partilerin belirlediği değil aday değil yerel yöneticiyi kendim belirledim diyebileceğiniz bir kişi” dedi. Olumlu geri dönüşümler alan Fidaner, şimdiden vatandaşın kalbinde taht kurdu. Necla ARPACI

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 8
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans