Torbalı Ege Gazetesi

Muratbey’e sürpriz isim

Muratbey’de önemli bir isim muhtarlığa talip oldu. Mevcut muhtar Emin Berber’in yeniden aday olmaması üzerine 10 yıldır Berber ile birlikte çalışıp bir nevi gayri resmi muhtarlık yapan Ferit Başarkan muhtarlığa talip

Muratbey’e sürpriz isim
1.432 okundu
09 Şubat 2019 - 8:55

Yerel seçim takvimi yaklaştıkça muhtar olmak isteyenler de hazırlıklarını yapıyor. En çok muhtar adayının olduğu mahalle olan Muratbey’de önemli bir isim göreve talip oldu. Mevcut muhtar Emin Berber’in yeniden aday olmaması üzerine 10 yıldır Berber ile birlikte çalışıp bir nevi gayri resmi muhtarlık yapan Ferit Başarkan muhtarlığa talip. 59 yaşındaki tecrübeli isim 3 yıl da Torbalı Mahalle Muhtarı Hüseyin Kuran’la birlikte çalışmıştı. 13 yıllık muhtarlık tecrübesi olan Başarkan bu yönüyle diğer adaylardan bir adım önde. Mahallesinin sorunlarına hakim, mahallelinin isteklerini bilen Başarkan, vatandaşın da desteğiyle muhtar olup, mahallesine önemli hizmetler vermek istiyor.

TAKDİR MAHALLELİNİN

12 bin seçmenin oy kullanacağı mahallede Başarkan’ın adaylığı sevinçle karşılandı. 10 yıldır mahallede görev yapan, Berber’in bir nevi vekili olan, tüm kamu kurum ve kuruluşlarla yakın ve düzeyli ilişkiler kuran Başarkan, muhtarlık dışında da mahallelinin sorunlarına çözüm oluyor. Özellikle gelen evraklar ve tebligatlarda hassas olup vatandaşın mağdur olmaması adına çoğu zaman mesaisini uzatan sevilen isim, “Mahalleli uygun görür ve bana görev verirse, yarım kalan ve hedeflediğimiz projeleri gerçekleştireceğiz. Amacımız hizmeti sürdürmek. Takdir mahallelinin” ifadelerini kullandı.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 8
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans