Torbalı Ege Gazetesi

Kaya ve Özçelik kahvaltıda buluştu

AK Parti İzmir Milletvekili MKYK üyesi Mahmut Atilla ve Torbalı Belediye Başkanvekili Özgür Erman Çağlar Özçelik Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik ve Faruk Özçelik’i ofisinde ziyaret etti

Kaya ve Özçelik kahvaltıda buluştu
908 okundu
19 Şubat 2019 - 8:56

Ak Parti Milletvekili MKYK üyesi Mahmut Atilla Kaya ve Torbalı Belediye Başkanvekili Özgür Erman Çağlar önceki gün Özçelik Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik ve Faruk Özçelik’i ofisinde ziyaret etti. Kaya ve Özçelik’in aralarında uzun yıllardan bu yana sıkı dostlukları baki olarak devam ediyor. Her seçim öncesi olduğu gibi tekrar bir araya gelen ikili bol bol siyaset konuştu. Önemli bir potansiyel güç olarak görülen ve aynı zamanda Feyim Özçelik’in gündeme dair düşünceleri değerlendirildi. Torbalı’nın gündem maddelerine dair görüşmelerde bulunan ikili uzun bir sohbet gerçekleştirdi.

ÖZÇELİK: ‘VEKİLİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ’

Torbalı’da yerel seçim sürecine sayılı günler kala vatandaşlar ilçeye yapılan çalışmaları tekrar gözden geçiyor. Önemli gelişmelerin yaşandığı ilçede birçok problemlerin ortadan kaldığını söyleyen ilçe halkı bu durumun Kaya’nın vermiş olduğu başarılı mücadelelerin sonucu olduğunu vurguluyor. Aynı zamanda Özçelik firmasının başarılı girişimleri de ilçede büyük yankı uyandırıyor. Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’nın düzenlediği ziyaretin ardından büyük onur ve gurur duyduğunu ifade eden Özçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Feyim Özçelik, “Sayın vekilimiz Atilla Kaya’nın gerçekleştirmiş olduğu ziyaret bizi fazlasıyla mutlu etti. Ankara’da çalışmalarına devam eden vekilimiz ilçemize önemli yatırımların yapılmasında büyük rol sahibi. Verdiği tüm emekler için vekilimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans