Torbalı Ege Gazetesi

Uygur, İyi Parti’yi ziyaret etti

Yerel seçim çalışması kapsamında çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Belediye Başkan Adayı İsmail Uygur, önceki gün İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Gerçekleşen toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi

Uygur, İyi Parti’yi ziyaret etti
1.123 okundu
19 Şubat 2019 - 8:59

31 Mart yerel seçim çalışmaları Torbalı’da tüm hızıyla devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Belediye Başkan Adayı İsmail Uygur, seçim çalışmalarına ara vermeden devam ederken önceki gün İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Başkan Adayı İsmail Uygur, CHP İlçe Başkanı Erol Günaydın, İlçe Sekreteri Ayhan Kaya ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı İsmail Takak, saat 16.00’da İYİ Parti’yi ziyarette bulundu.

UYUM VE BİRLİK İÇİNDE OLACAĞIZ

İsmail Uygur’un Torbalı Belediye başkan adayı olmasının ardından İYİ Parti aday çıkarmayıp Uygur’u destekleyeceklerini açıklamıştı. Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden Uygur, seçimlerde ittifak kuracakları İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette İyi Parti Yetkilileri, memnuniyetlerini dile getirerek, “Partimize gerçekleşen ziyaretten dolayı şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına sizlere teşekkür ederim. Bizler sizleri millet ittifakının adayı olarak görüyoruz. O istek ve azim ile çalışacağız. 31 Martta milletimizin kazanacağı bir seçim olması için azimle çalışacağız. Genel Merkezimizin almış olduğu bu karar doğrultusunda çok çalışacağız. Çalışmamız sadece 1 Nisan tarihine kadar değil 5 yıl boyunca sürmesi için çalışacağız. Uyum ve birlik beraberlik içinde mücadele edeceğiz” dedi.

BU SEÇİMİ ALALIM ARTIK

Daha sonra CHP İlçe Başkanı Erol Günaydın konuşma yaptı. Günaydın, “Birlik ve beraberlik için seçim çalışmalarımızı yürütüp, 1 Nisan tarihinde burada bayrağımızı dikelim. Bu nedenle hepimiz çok çalışıp elimizi taşın altına koymamız gerekiyor. Bu seçimi alalım yeter artık. Bu konuda hepimize iş düşüyor.” ifade etti.

BAŞARILI OLACAĞIZ

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı İsmail Uygur, İYİ Parti ile olan birlik ve beraberlikten bahsederek bu seçimi kazanacaklarını vurguladı. Uygur, “Millet ittifakı kapsamında İYİ Parti ile olan ortaklığımızı ziyaret edelim dedik. Nasıl olsa bundan sonraki çalışmalarımız koordinasyon şekilde gerçekleşecek. Bundan sonraki çalışmalarımızı birlikte yapacağız.  Son 5 yıldır genel anlamda böyle bir dönem yaşamadık. Durum çok kötüye gidiyor. Bu seçimlerde başarılı olmaktan başka bir şansımız yok. Hem Torbalı’da hem de Türkiye’de başarılı olmamız gerekiyor. Bu nedenle çocuklarımız ve geleceğimiz için başarmak zorundayız. Hep birlikte başarılı olacağımıza inanıyorum. Torbalı’da ve Türkiye genelinde başarılı olup önemli işler başaracağız. İyi olacağına da inanıyoruz” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 10
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 5
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans