Torbalı Ege Gazetesi

Yeni mekan Kumrucu Baba’ya marka değeri kattı

Yeni mekan Kumrucu Baba’ya marka değeri kattı
627 okundu
22 Şubat 2019 - 10:01

TORBALI Mahallesi Saat Kulesi karşısında hizmet veren ve bir süre önce çarşıya taşınan Kumrucu Baba, sunduğu lezzetli fastfood ile ilçe halkının gönlünde taht kurdu. Karnını doyurmak isteyenlerin tercih ettiği mekanlar arasında yer alan Kumrucu Baba’nın zengin menüsünde Çeşme kumru çeşitleri, kömürde sandviç çeşitleri, ayvalık tostu çeşitleri, dana burger, dürümde sandviç, garnitür çeşitleri ve envai çeşit kumpir menü seçenekleri mevcut. Ev ve işyerlerine de servis yapan işletmenin leziz ürünleri büyük ilgi görüyor.

‘YOĞUN BİR MÜŞTERİ KİTLESİNE SAHİBİZ’

‘KALİTE ucuza maledilemez’ sloganıyla yola çıkan işletmeci Nalan Konur, yüzde 100 helal ve yerli kesim olan etlerden hazırladığı ürünleri en uygun fiyatlarla müşterine sunuyor. Güvenilir ve sağlıklı etlerden oluşan gıda ürünleri, hijyenik ortamda hazırlanıp müşterilerin beğenisine sunuluyor. Yoğun bir müşteri kitlesine sahip olduğunu vurgulayan Konur, “Çalışma şeklimiz, ürettiğimiz lezzetler, uygun fiyatlarımız ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde yoğun bir müşteri kitlesine sahibiz” dedi. Birbirinden lezzetli sandviç ve kumru çeşitlerinin yer aldığı mekan, ulaşılabilir bir merkezde olması nedeniyle Torbalılılardan rağbet görüyor.

İSİM HAKKINI TESCİL ETTİRDİ VE MARKALAŞTIRDI

İLÇEDE, yemek sektörünün markası haline gelen Kumrucu Baba, kurulduğu günden bu yana kalite ve lezzet çizgisinden ödün vermiyor. Kumrucu Baba, çiftçisinden öğrencisine, bürokratından işadamına, siyasetçisinden memuruna kadar hemen hemen toplumun her kesimini ağırlıyor. Telefonla verilen siparişler ise arttırdığı personel sayısı sayesinde en kısa zamanda yerine ulaştırılıyor. Kaliteye önem verdiklerini belirten işletme sahibi Nalan Konur, bu sayede de başarıyı yakaladıklarını belirtti. Konur, Torbalı halkına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, ‘Kumrucu Baba’ ismini de tescil ettirdiklerini ve markalaştıkları sözlerine ekledi.

MARKA DEĞERİ KATTI

KONUR, “Kısa süre önce yaptığımız yer değişikliği ile yemek sektöründe devrim yaptık. Bu yatırımla işletmemizin marka değerini daha da üst seviyeye taşıdık” diye konuştu. Modern bir konsepte sahip olan Kumrucu Baba’dan fastfood yemek isteyenler ister telefon ile sipariş verebiliyor, isteyen ise İlker Doğan Caddesi’ndeki mekanlarında uğrayabiliyor. Özel olarak getirilen usta ve deneyimli personelle, güleryüzlü hizmeti kendisine prensip edinen Kumrucu Baba, yemek sektörünün de yıldızı oldu. Zengin menü seçeneğinin yer aldığı konseptinde, birbirinden lezzetli fastfood çeşitlerinin bulunduğu mekana gelen müşteriler yemek seçim yapmakta bir hayli zorlanıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans