Torbalı Ege Gazetesi

Bahçeşehir yeni satış ofisini proje alanında açtı

Bahçeşehir yeni satış ofisini proje alanında açtı
408 okundu
28 Şubat 2019 - 9:33

TORBALI’NIN önde gelen konut firmalarından olan Bahçeşehir Yatırım’ın hızla yükselen projesi Bahçeşehir Platinum’da satış ofisi açıldı. Bahçeşehir Yatırım, birikimlerini değerlendirmek isteyen vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla satış ofisi açtı. Firma sahibi Elvan Çakır, yaptığı açıklamada, “Sektörel bazda yaptığımız çalışma neticesinde Torbalı’da konut sektörü konusunda bir boşluk ve buna bağlı olarak da ciddi bir potansiyel olduğunu gördük. Vatandaşlarımızın, gayrimenkul sektörünün sıkıntıları ve değer artışından kaynaklanan yüksek fiyatlar sebebiyle birikimlerini değerlendiremediklerini anladık” dedi. Modern ve huzurlu bir evde yaşamak isteyenlerin yanı sıra yatırım için güvenli bir liman arayanların da tercihi olan Bahçeşehir Platinum; yaşamın merkezinde, İZBAN hattının yanı başındaki konumuyla değerini her geçen gün arttırıyor. Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde geliştirilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

BİZ KAZANDIRARAK KAZANMIŞ OLACAĞIZ

“BAHÇEŞEHİR Yatırım olarak birikimlerini gayrimenkule yatırmak isteyen vatandaşlarımıza yardımcı olmak için böyle bir adım attık” diye konuşan Çakır, “Aldığımız olumlu geri dönüşler neticesinde hedefimizi her geçen gün büyütüyoruz. Açtığımız satış ofisinde görevlendirilen danışmanlar aracılığı ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyoruz. Bahçeşehir Yatırım olarak hedefimiz satıştan önce kendimizi müşteriye doğru tanıtmak, doğru ilişkiler tesis etmek ve karşılıklı güven ilişkisi kurmaktır. Sonrasında doğru yatırım yapmış ve bu yatırımının sonucunda kazanmış bir müşteri profili görmek temel amacımızdır. Biz kazandırarak kazanmış olacağız. Çevrenizde kazanan ne kadar çok mutlu ve huzurlu insan olursa firma olarak sizin de varlığınız o kadar uzun ömürlü ve köklü olur. Bu inanç ile yolumuza devam edeceğiz.”

UYGUN ÖDEME KOŞULLARI EV SAHİBİ YAPIYOR

MURATBEY Mahallesi’nde hızla yükselen Bahçeşehir Platinum’da bir süre önce hayata geçirilen ve uygun ödeme koşullarının yer aldığı kampanya ise büyük ilgi görüyor. Birçok kişi sunulan uygun ve cazip ödeme planları ile ev sahibi oldu. Peşin ödemede yüzde 15 indirim kazanan müşteriler, yüzde 50 peşin ödemede yüzde 5 indirim, kalan 36 ay vade farksız taksitle ödeyerek ev sahibi olabiliyor. Ayrıca ilk etaptan seçilen daire için yüzde 30 peşin kalan 36 ay vade farksız taksit; ikinci etaptan seçilecek daire için yüzde 25 peşin kalan 48 ay vade farksız  taksit; peşinatsız 24 ay vade farksız taksit; yüzde 40 peşin, kalan ise yüzde 60 proje kredisi ile konut sahibi olunabilecek. 19 yıldır perakende ve konut sektöründe yapılar inşa eden Bahçeşehir Yatırım’ın sahibi Elvan Çakır, “Yıllardır çok özel ve prestijli projelere imza attık, atmaya da devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans