Torbalı Ege Gazetesi

AK Parti’nin SKM açılışı mitinge dönüştü

İlçenin birçok mahallesinde seçim ofislerini bir bir hizmete alan AK Parti Torbalı İlçe Teşkilatı, tüm bu ofisleri Sadık İleri Bulvarı üzerinde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nden yönetecek. Seçim çalışmalarının yönetileceği merkez dün görkemli bir açılışla hizmete girdi

AK Parti’nin SKM açılışı mitinge dönüştü
1.978 okundu
01 Mart 2019 - 8:50

Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezi, Sadık İleri Bulvarı’nda coşkulu bir törenle hizmete girdi. Açılış törenine MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, AK Parti ve MHP İlçe Teşkilatları, Cumhur İttifakı belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Törenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, “Cumhur İttifakı olarak saha çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Seçim bürolarımızı bir bir hizmete açıyoruz. Bu gün de Seçim Koordinasyon Merkezi’mizin açılışı için buradayız. Allah’ın izniyle 31 Mart’a kadar dört koldan çalışıp, ilçemize hizmet etmeye, sizlere hizmetkar olmaya devam edeceğiz” dedi.

KALYONCU, “ CUMHURUN GÜCÜNÜ BİR KEZ DAHA GÖSTERECEĞİZ”

MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ise yaptığı konuşmada beka sorununa dikkat çekti. Kalyoncu, “31 Mart seçimleri ülkemizin huzur ve refahı açısından son derece önem arz etmektedir. Karşımızdaki zillet ittifakı çıkmış, beka sorunu nerede diyor. Biz biliyoruz bu zillet ittifakı seçimden çok önce bir araya gelmiş, aynı odaktan organize edilmiş, bir araya gelmelerinin tek gerekçesi de ülkemizi karanlığa götürmektir, kaosa götürmektir. İşte beka sorunu da buradadır. Ama bizler ülkesini, milletini, bayrağını sevenler olarak onlara fırsat vermeyeceğiz, 31 Mart’ta cumhurun gücünü onlara bir kez daha göstereceğiz” dedi.

KAYA, “ADNAN BAŞKAN BİZİ MAHÇUP ETMEDİ”

Kürsüye son olarak çıkan AK Parti MKYK üyesi ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, son 5 yılda Torbalı’ya yapılan belediye ve hükümet yatırımlarının 500 Trilyon’u geçtiğini söyledi. Kaya, “Bu hizmetler kendiliğinden gelmiyor, çalışmakla geliyor, proje hazırlamakla geliyor. Belediye Başkanımızın 5 yıldır mesai saati kavramı gözetmeksizin nasıl çalıştığına hepimiz şahidiz. Allah’a hamdolsun ki bugün de sokağa çıktığımız zaman bizlere ‘sizin başkanınız belediye kapılarını kapattı, belediyeye kameralar koydu, vatandaşı belediyeye sokmadı’ demiyorlar. Biz 2014’te sizin karşınıza çıktığımız zaman, sizlere belediye başkanı değil, şehr-ül emin veriyoruz demiştik. Allah razı olsun Adnan başkan bizleri mahcup etmedi, yüzümüzü kara çıkarmadı” dedi.

KAYA, “MAZİDE KALDINIZ”

Konuşmasında CHP adayı eski belediye başkanı İsmail Uygur’a da sert sözlerle yüklenen Kaya, “Çıkmış nerede kalmıştık diyor, ben söyleyeyim nerede kaldığınızı. Esnafa saldığınız korku ile, sanayi kuruluşlarına vurduğunuz mühürlerle, belediyeye yerleştirdiğiniz kameralarla, Torbalı halkına kapattığınız kapılarla, dedikodularınızla birlikte mazide kaldınız. Sizler Torbalı’ya hastane yapılmasını bile istemediniz, engellemeye çalıştınız. Şimdi Musa ile, Sefer ile yine bir şeyler karıştırmaya çalışıyorsunuz, Allah’ın izniyle Torbalı halkı ile beraber 31 Mart akşamı hepimizi sandığa gömeceğiz” dedi.

AK Parti İzmir Milletvekilimiz MKYK üyesi Mahmut Atilla KAYA, MHP İzmir Milletvekilimiz Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, AK Parti Torbalı İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, MHP Torbalı İlçe Başkanı Muhammet Oral, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları’nın katılımı ile gerçekleşti.

Görmez, “ Teşkilatımızın vefalı, fedakar mensuplarıyla siz değerli hemşirelerimizle birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi’ mizin açılışını gerçekleştirdik. Soğuk havaya, fırtınaya, geceye aldırmadan büyük bir fedakarlık ve özveriyle Sadık İlleri Bulvarındaki bu muhteşem açılışa varlıklarıyla değer katan, katkı sunan, bizi yalnız bırakmayan herkese ayrı, ayrı teşekkür ederim. Selam ve saygılarımı sunarım. Allah sizden razı olsun.”

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 10
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 5
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans