Torbalı Ege Gazetesi

Kaya, Atatürk Mahallesi’nde SKM’yi açtı

AK Parti MKYK Üyesi, İzmir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Mahmut Atilla Kaya Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı

Kaya, Atatürk Mahallesi’nde SKM’yi açtı
2.521 okundu
11 Mart 2019 - 8:34

AK Parti MKYK Üyesi, İzmir Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Mahmut Atilla Kaya Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı. Hizmet yolunda tek yürek olan Atatürk Mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun diyen AK Partili Kaya, “Torbalı’dayız… Atatürk Mahallesi’nde hizmete giren Seçim Koordinasyon Merkezi’mizin açılışını Belediye Başkanımız Adnan Yaşar Görmez ve kıymetli hemşehrilerimiz ile birlikte gerçekleştirdik. Hizmet yolunda tek yürek olan Atatürk Mahallemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

ATATÜRK MAHALLESİNE TEŞEKKÜR ETTİ

Öte yandan Torbalı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı olan Adnan Yaşar Görmez, Atatürk Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi’mizi hizmete açtıklarını ifade ederek, “ Her dönem hep yanımızda olan Atatürk Mahallesindeki değerli hemşerilerimiz yine bizi yalnız bırakmadılar. Allah Kendilerinden razı olsun. Atatürk Mahallesinde yaptığımız meydanın yanındaki SKM’de bundan böyle hemşerilerimizle sık sık bir araya geleceğiz inşallah. Katılımlarından dolayı Milletvekillerimiz MKYK Üyesi Sayın Mahmut Atilla Kaya’ya, teşkilatımızın çok değerli mensuplarına sevgili Atatürk Mahallesindeki hemşerilerime çok teşekkür ederim” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 9
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans