Torbalı Ege Gazetesi

Ağrılılar ‘geleneksel kahvaltıda’ buluştu

Ağrılılar, İzmir’de Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu tarafından düzenlenen ‘geleneksel kahvaltı etkinliği’nde buluştu

Ağrılılar ‘geleneksel kahvaltıda’ buluştu
440 okundu
13 Mart 2019 - 8:46

İzmir’de düzenlenen etkinlik bölgede bulunan Ağrı hemşehri dernekleri, çeşitli sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri, işadamları biraraya getirdi. Hiçbir siyasi parti ve temsilcilerinin davet edilmediği kahvaltıda Ege Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, programda birlik ve beraberlik mesajları verdi.

YALÇIN: ‘İZMİR’DE HER ALANDA KATKIDA BULUNDUK’

Etkinlikte konuşan Genel Başkan Tekin Yalçın, “2018 yılının sonuna doğru Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu olarak Genel Kurulumuzu yaptık ve değerli hemşehrilerimiz bizleri bu onurlu göreve layık gördüler ve iş başına getirdiler. Bizler de yüklendiğimiz bu ağır görevin hakkını vermek için hemen kolları sıvadık. Öncelikle, derneklerimizi, işadamlarımızı, kanaat önderlerimizi ve İzmir’de görev yapan bürokratlarımızı ziyaret ederek işe başladık. Kendimizi, hedeflerimizi ve projelerimizi paylaştık. Çünkü Ağrı ilini İzmir’de temsil ediyorsak ulaşabildiğimiz her Ağrılı’ya ulaşıp kendimizi ifade etme gerekliliğine inanıyoruz. İzmir’e her alanda katkıda bulunduk. Gerek sosyal gerekse ekonomik anlamda ” dedi.

“TÜRKİYE BİR İZMİR BİR AĞRI BİR” SLOGANI İLE BULUŞAN ETKİNLİĞE KATILIM YOĞUN OLDU

Hazırlanan programa katılım ise oldukça yoğundu. Torbalı’nın ileri gelen isimlerinden Özçelik Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özçelik de katıldı. Öte yandan kahvaltıya Ağrı’yı temsil eden kurumlarda çalışan müdürler, amirler ve personeller katıldı.  Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Suat Aykol, tasarlanan bu anlamlı günün bir kaynaşma sağladığını belirterek, “ Görevimizi tam anlamı ile yerine getirmenin rahatlığı içerisindeyiz. Kültürümüzü İzmir’de temsil etmenin gururunu taşıyoruz. Birliğimiz beraberliğimiz bozulmasın.”ifadelerini kullandı.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 10
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 5
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans