Torbalı Ege Gazetesi

Gazi Mustafa Kemal’e ‘Kaya’ gibi muhtar adayı

Karakuyu’nun belde belediyesi olduğu dönemde meclis üyeliği yapan Mehmet Kayaanıt, Gazi Mustafa Kemal Mahalle Muhtarlığı’na adaylığını açıkladı. Mahallede sevilen ve sayılan bir konuda olan Kayaanıt, tecrübesiyle, bilgi ve birikimiyle daha iyi hizmet yapacağına inanıyor

Gazi Mustafa Kemal’e ‘Kaya’ gibi muhtar adayı
261 okundu
13 Mart 2019 - 9:42

Gazi  Mustafa Kemal Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Kayaanıt, seçilmesi halinde mahallede yapımına son verilen Rahvan At Yarışları gibi birçok etkinliğin yeniden yapılacağı müjdesini verdi. Kayaanıt, “Muhtar olursam, hayata geçirebilecek daha birçok proje Karakuyu halkını bekliyor” dedi. Özellikle mahallede yaşayan ve ev geçimine katkı sağlamak isteyen bayanlar için Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa kurs açacaklarını da sözlerine ekleyen Mehmet Kayanıt, “Ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen bayanlarımız için Torbalı HEM işbirliği ile kurs açılacak” diye açıklamalarda bulundu. Kayaanıt, güçlü bir ekiple yola çıktığını ve hepsi de birbirinden değerli aza arkadaşlarıyla 31 Mart yerel seçimlerinde muhtarlığı kazanan taraf olmak için var gücüyle çalıştığı belirtti.

HER AY VATANDAŞ İLE TOPLANTILAR YAPILACAK

Ayrıca geleneksel hale getirilen, ancak zaman içinde unutulmaya yüz tutmuş Mart 9 etkinliği de muhtarlığım döneminde devam edilmesi sağlanacak” diye sözlerini sürdüren Mehmet Kayaanıt, “Vatandaş ile diyaloğu sağlamak ve sorunlarını dinleyip yetkili makamlara ulaştırılması için ayın belirli günlerinde toplantılar organize edilecek. Bu sayede halkın sıkıntıları-istekleri dinleyip çözüme kavuşturmak, ortak bir sonuca vardıktan sonra ilgili makamlara ulaştırmak için elimizden geleni yapacağız. Yapılması için çaba sarf edeceğiz. Ayrıca, Gazi Mustafa Kemal Mahallesi içinde yer alan yolların ve arazi yollarının elden geçirilip, asfaltlanması için çaba harcayacağım” şeklinde konuştu.

‘7/24 ULAŞILAN BİR MUHTAR OLACAĞIM’

Tüm mahalle sakinleriyle yakın bir istişare içinde olacağını belirten Gazi Mustafa Kemal Mahalle Muhtar Adayı Kayaanıt, şunları söyledi; “Amacım mahalle halkımın sosyal ihtiyaçlarını tespit eden, ilgilenen bir muhtar olmaktır. Diğer idari kurumlara ileten, en iyi-en hızlı şekilde temsil eden ve onlara daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 ulaşılan bir muhtar olmak isityorum.  Mahallemizin ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarıyla en iyi şekilde yerinde ve zamanında ilgilenen, sadece devletin yap dediğiyle yetinmeyen, yeni düşünceler yeni projeler üreten ve uygulamaya geçirmek için gerekli girişimleri etkili biçimde yapan muhtar olmak istiyorum. Mahalle sakinlerimizin acı tatlı sevinçli hüzünlü anlarında her zaman yanlarında olan esnafımızla-işçimizle-memurumuzla, büyüğümle-küçüğümle, yaşlısıyla-genciyle, sürekli diyalog içinde olan bir muhtar olmak için çıktığım bu yolda tüm mahalle halkımızın desteklerini bekliyorum” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 10
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 5
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans