Torbalı Ege Gazetesi

Kılıçdaroğlu Torbalı’da konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir’de gün boyu sürdürdüğü seçim çalışmalarına Torbalı ilçesinde devam etti

Kılıçdaroğlu Torbalı’da konuştu
2.945 okundu
19 Mart 2019 - 9:12

Öte yandan Kemal Kılçtaroğlu’nu, seçim otobüsü üzerinden görmek isteyenler, evlerin çatı katlarına çıktı. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun mitingine, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu da katıldı. İzmir Milletvekili olmaktan gurur duyduğunu belirterek konuşmasına başlayan Kılıçdaroğlu, “Türkiye’nin içinde bulunduğu şartları ben de biliyorum, siz de biliyorsunuz” dedi.

Torbalı İlçe merkezinde Cumhuriyet Halk partisi binası önünde halka hitap eden Torbalı Belediye Başkan Adayı İsmail Uygur vatandaşlara seslenerek şunları kaydetti; “ Ülkemiz ve ilçemiz Torbalı için çok önemli bir seçim sürecine giriyor.

Bu olağan üstü önem verdiğimiz seçimleri mutlaka ve mutlaka sizlerle birlikte el ele gönül, gönül’e mücadele ederek Allah’ın izniyle kazanacağız. Hep birlikte çalışacağız. İşimiz zor. Ama hiç kimse kuşku duymasın. Daha önce nasıl başardıysak, hep birlikte yine öyle başaracağız. Belediyemizi derleyip toplayacağız. Talip olduğumuz görevin ne kadar zor olduğunu biliyorum. Gerçekten ne kadar zor olduğunu biliyorum. Ama sizlerin ve herkesin, oy veren herkesin, desteğine ihtiyacımız var.

Biz herkesten oy istiyoruz. İyi partiliden, Ak partiliden, Hdp’den, Torbalı’da geleceğini düşünen herkesten oy istiyoruz. Söz veriyoruz ki, asla ve katiyen, bize oy verenleri pişman etmeyeceğiz. Sizin başınızı önünüze eğdirmeyeceğiz. Hep birlikte çalışacağız, hep birlikte başlayacağız, yeniden. Ne diyoruz? Nerde kalmıştık, nerde yıkanmıştık, 1 Nisan günü Allahın izniyle hep birlikte başlayacağız” dedi.

15 yıldır tarımsal kalkınmada, Türkiye’ye örnek olmuş, sosyal demokrat belediyecilikte, Türkiye’ye örnek olmuş, bir belediye başkanından görevi devralacağım, onun için önce onu saygıyla selamlamak istiyorum! Sevgili Aziz Başkanım. Sevgili Torbalılar, onun koyduğu çıtayı bir adım daha öteye götürmek ve Torbalı’yı, İzmir’i bir dünya markası yapmak için geliyoruz ve bunu yapacağımızı biliyoruz. Yapacağız çok güçlü bir devlette yaşıyoruz. Torbalı İzmir bir dünya en güzel memleketi ve biz sizlerin hak ettiği yaşam kalitesini, sizlerin hak ettiği yaşam kalitesi seviyesine yükselteceğiz, bunu hep beraber, el birliğiyle yapacağız. 1 Nisan sabahını dört gözle bekliyoruz, iple çekiyoruz, hepinizi aşkla selamlıyorum” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 7
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans