Torbalı Ege Gazetesi

Elia’da kahvaltı keyfi başladı

Torbalı-Kemalpaşa yolu üzerinde bulunan 3 bin metrekarelik zeytin bahçeleri arasında faaliyet gösteren Elia Garden Kahvaltı ve Kır Düğün Salonu, hafta sonu ilk misafirlerini ağırlamaya başladı

Elia’da kahvaltı keyfi başladı
1.141 okundu
26 Mart 2019 - 9:14

KIR düğünü ve kahvaltı konsepti ile hizmet verecek olan Elia Garden, Kemalpaşa yolu üzeri Ortaköy mevkinde hizmete girdi. Yemyeşil çimenler içinde ve kuş cıvıltıları arasında güne başlamak isteyenlerin adresi olması beklenen mekanda, serpme kahvaltının yanı sıra tek kişilik kahvaltı ve ızgara çeşitleri menüsüyle de faaliyet gösteriyor. Zeytin bahçeleri arasında doğa ile iç içe bir mekan olan Elia Garden, aynı anda 200 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Hafta sonu yapılan açılış sebebiyle, hıncahınç dolan mekan misafirlerden tam not aldı. Ailesiyle birlikte güzide kahvaltı mekanına gelen misafirler, keyifli dakikalar geçirdiler. 3 bin metrekare alan üzerinde faaliyet gösterecek mekanın yarısı, kahvaltı için dizayn edilmiş durumda… Emre ve Narin Demirkol’un işleteceği mekan, Torbalılı vatandaşların yanı sıra çevre ilçelerden de müşterilerini ağırlaması bekleniyor.

‘TORBALI’YA YEPYENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ’

TORBALI Kipa’ya 4 kilometre uzaklıkta olan Ortaköy sınırlarında yer alan Elia Garden Kahvaltı ve Kır Düğün Salonu, farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sektördeki önemli bir boşluğu dolduracaklarını, dile getiren işletmeci Emre Demirkol, “Torbalı’ya yepyeni bir soluk getireceğiz” dedi. Güzide mekan, İzmir’in tercih edilen kahvaltı mekanları arasındaki yerini almayı hedefliyor. Özellikle hafta sonları kafa dinlemek ve ailesiyle birlikte sıcacık ortamda ve doğa ile iç içe olan bir mekanda kahvaltıyla güne başlamak isteyenlerin adresi olacak. Elia Garden’ın marka haline geleceğini söyleyen Narin Demirkol ise, “İnsanlar burada hem doğayla iç içe hem de sevdikleriyle yemek yiyip gönüllerince eğlenebilecekler” diye konuştu. Menüsünde 20 çeşit serpme kahvaltı ürünü bulunan işletme, bu nefis kahvaltıyı uygun bir fiyata müşterilerine sunuyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans