Torbalı Ege Gazetesi

Millet İttifakı kazandı

Torbalı’da Mahalli İdareler Genel Seçimleri için oy kullanma işlemleri dün sabah 08:00 itibariyle okullarda başladı. Torbalıda 407 sandıkta toplam 127 bin 879 seçmen oy kullandı. Seçmenler sandıkta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Torbalı Belediye Başkanı, Meclis Üyeleri ve Muhtar seçimini yaptı. Sandıklarda oy kullanma işlemi akşam saat 17:00 ‘a kadar devam ederken 180 polis ve 116 jandarma seçim merkezlerinde görev yaparak güvenliği sağladı. Torbalılılar tercihini Millet İttifakı Adayı  R. İsmail Uygur’dan yana yaptı. Sevinçle karşılanan haberle vatandaşlar sokağa akın edip zafer kutlaması yaptı

Millet İttifakı kazandı
1.948 okundu
01 Nisan 2019 - 8:53

 

2014 yerel seçimlerin üzerinden tam 5 yıl geçti. Dün gerçekleşen 31 Mart 2019 Yerel Seçim’de tüm Türkiye sandık başına gitti.  Torbalı’da 127 bin 879 seçmen sandıklara giderek oylar 5 yıl boyunca ilçeyi yönetecek belediye başkanı için kullanıldı. Türkiye’de ve Torbalı’da dün saat 17:00’de sandıklar açıldı ve tüm oylar sayıldı. Torbalı’da önceki yerel seçim süreçleri gibi hararetli ve hareketli olmayan 31 Mart 2019 Yerel Seçim sürecinde zaferi kazanan Millet İttifakı Adayı R. İsmail Uygur oldu.

GÜNAYDIN, ‘ BU ZAFER TORBALI HALKININDIR’

Her ne kadar sessiz geçen bir seçim süresi yaşansa da seçim çalışmaları kapsamında adaylar arasında kıyasıya rekabet yaşandı. Son günlerde durmadan gece gündüz seçim çalışmalarını sürdüren Uygur’a vatandaşın desteği tam oldu. CHP İlçe Başkanı Erol Günaydın seçim süreci boyunca kendilerine destek verenlere teşekkür ederek, “ Emeklerini esirgemeyen başta kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, ilçe yönetimine, ilçe emniyet müdürlüğüne ve tüm emniyet teşkilatına sonsuz teşekkürü borç bilirim. Bu zafer Torbalı halkınındır. Hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Öte yandan CHP İlçe başkanlığı önünde  gece boyunca zafer kutlamaları yapıldı.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 7
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans