Torbalı Ege Gazetesi

Doğanın kucağında kahvaltı keyfi

Doğanın kucağında kahvaltı keyfi
1.924 okundu
05 Nisan 2019 - 9:47

EMRE ve Narin Demirkol çifti tarafından işletilen Elia Garden Kahvaltı ve Kır Düğün Salonu, ailenizle kahvaltı yapabileceğiniz ve doğa ile iç içe ender mekanlardan birisi… Zengin serpme kahvaltısı ve ızgara çeşitleri ile beğeni toplayan Elia, Torbalı ve Kemalpaşa halkının yanı sıra İzmir’in çeşitli ilçelerinden gelen vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Özellikle ailelerin ve tur yolcularının kahvaltı adresi olan mekan, enfes lezzetleri ile hizmet veriyor. Ayrıca, 3000 metrekare arazi üzerine inşa edilen Elia, doğal güzellikleriyle dikkat çekiyor. Tamamen doğanın ortasında yer alan tesis, sadece Torbalı’dan değil İzmir’in birçok ilçesinden büyük ilgi görüyor.

KRALLARA LAYIK OLAN BU KAHVALTIDA YOK YOK

DOĞA ile iç içe zaman geçirmek ve doğal ürünlerden oluşan lezzetleri tatmak isteyenler Torbalı’ya bağlı Ortaköy Mahallesi’nin hemen yanında yer alan Elia’ya akın ediyor. Tamamen doğal ürünlerden oluşan zengin kahvaltı sofrası kendisine hayran bırakıyor. Krallara layık olan bu kahvaltıda yok yok. Peynirinden zeytinine, reçelinden sucuklu yumurtasına kadar hemen hemen her türlü yiyecek mevcut. Reçellerin tamamen doğal ürünlerden yapıldığını ifade eden Emre Demirkol, birçok kahvaltılık ürünü kendilerinin hazırladığını söyledi.

‘KEMALPAŞA YOLUNDAN GEÇENLER İŞLETMEMİZİ GÖRDÜKLERİNDE BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞIYOR’

ÖĞLE ve akşam yemeklerinde ızgara çeşitlerinin de yer aldığı mekanda birbirinden farklı lezzetler mevcut. Alkolsüz olarak hizmet veren Elia’nın işletmecileri Emre ve Narin Demirkol, “Tesisimizin sadece İzmir’de değil Türkiye’de bir örneği yok. Torbalı sınırlarında bulunan Kemalpaşa yolu üzerinden geçenler işletmemizi gördüklerinde büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Kısa sürede geniş bir müşteri kitlesine ulaştık. İnsanlar burada hem doğayla iç içe hem de sevdikleriyle yemek yiyip gönüllerince eğlenebiliyorlar” diye konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans