Torbalı Ege Gazetesi

Ömer Günaydın’dan açıklama

Ak Parti İzmir Milletvekili ve MKYK Üyesi Mahmut Atilla Kaya’nın Danışmanı Ömer Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı seçilen İsmail Uygur’un eleştirilerine cevapsız kalmadı. Günaydın, ‘Sayın Uygur, söz konusu konuşmanızda “İstanbul’u aldık, hala çırpınıyorlar itiraz da itiraz. Geç kardeşim. Sen referandumda ne diyordun, “Atı alan Üsküdar’ı geçti” diye. Atı alan Üsküdar’ı geçti…” dediniz. 
16 Nisan akşamı bu ifadeyi kullanan Sayın Mahmut Atilla Kaya veya Sayın Adnan Yaşar Görmez değil, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dı…’dedi

Ömer Günaydın’dan açıklama
1.183 okundu
06 Nisan 2019 - 8:40

Ak Parti İzmir Milletvekili ve MKYK Üyesi Mahmut Atilla Kaya’nın Danışmanı Ömer Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı seçilen İsmail Uygur’un eleştirilerine cevapsız kalmadı. Günaydın, sosyal medya hesabında şu ifadeleri kullandı: “Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, “Benim sözlerim AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’ya ve Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e, ben Cumhurbaşkanımızı kast etmedim” demiş.
Sayın Uygur, söz konusu konuşmanızda “İstanbul’u aldık, hala çırpınıyorlar itiraz da itiraz. Geç kardeşim. Sen referandumda ne diyordun, “Atı alan Üsküdar’ı geçti” diye. Atı alan Üsküdar’ı geçti…” dediniz.
16 Nisan akşamı bu ifadeyi kullanan Sayın Mahmut Atilla Kaya veya Sayın Adnan Yaşar Görmez değil, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dı…
O konuşmayı dinleyenler ve seni tanıyanlar o hakaretleri kime ettiğini çok iyi biliyor. Ben de şimdi sana söylüyorum Sayın Uygur, ok yaydan çıktı, dilin kemiği yok. Söylediğiniz sözlerin bedelini hukuk çerçevesinde ödeyeceksiniz…” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 7
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans