Torbalı Ege Gazetesi

Uygur mazbatasını aldı

31 Mart yerel seçimlerinde bir dönem aradan sonra yeniden Torbalı Belediye başkanı seçilen İsmail Uygur mazbatasını önceki gün aldı

Uygur mazbatasını aldı
2.405 okundu
08 Nisan 2019 - 13:01

31 Mart yerel seçimlerinde bir dönem aradan sonra yeniden Torbalı Belediye başkanı seçilen İsmail Uygur mazbatasını önceki gün aldı. Çarşamba günü alması gereken mazbatasına, AK Parti İl Başkanlığı’nın geçersiz oyların sayılması itirazı nedeniyle gecikmeli kavuşan Uygur, İlçe Seçim Kurulu’nca aranıp önceki gün için Torbalı Adliyesi’ne davet edildi.  Torbalı Adliyesi’nde Mazbatasını alan deneyimli siyasetçi dün sabah itibari ile Torbalı halkına hizmet verecek.  Seçmenin yüzde 52,49’unun desteğini alarak göreve seçilen Uygur, yaptığı açıklamada bir kez daha Torbalılılara teşekkür etti.

UYGUR: NEREDE KALDIYSAK ORADAN DEVAM EDECEĞİZ

Mazbatasını aldıktan sonra kısa bir açıklamada bulunan Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, “Hep birlikte çalışarak kazandık. Bana bu süreçte destek veren herkese teşekkür ederim. En az oy aldığımız mahallede de en çok oy aldığımız mahallede de eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kentin sorunlarını ve bu sorunların çözümlerini çok iyi biliyoruz. Şimdi daha önce de dediğimiz gibi, nerede kaldıysak oradan devam edeceğiz. Torbalı’yı çok güzel bir gelecek bekliyor” ifadelerini kullandı.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım