Torbalı Ege Gazetesi

Ali Yakupoğlu, belediye başkan yardımcısı oldu

Torbalı’ya en iyi hizmeti sunmak adına kurmaylarını da tecrübeli ve donanımlı isimlerle oluşturan Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, bu kapsamda daha önce de beraber çalıştığı Ali Yakupoğlu belediye başkan yardımcılığı görevine atadı

Ali Yakupoğlu, belediye başkan yardımcısı oldu
5.098 okundu
09 Nisan 2019 - 16:58

Torbalı Belediye Başkanı seçilen İsmail Uygur, ekibini kurmaya devam ediyor. Torbalı’ya en iyi hizmeti sunmak adına kurmaylarını da tecrübeli ve donanımlı isimlerle oluşturan Uygur, bu kapsamda daha önce de beraber çalıştığı Ali Yakupoğlu’nu belediye başkan yardımcılığı görevine atadı.

YETERLİ DONANIMA SAHİP

Daha önce de Uygur döneminde bu görevi yerine getiren ve önemli işlere imza atan başarılı isim Yakupoğlu, artık belediyede Uygur’dan sonra gelen ikinci isim konumunda olacak. Yakupoğlu, başta belediye başkan yardımcılığı ve garaj amirliği olmak üzere, daha önce belediye içinde birçok kilit görevde bulundu. Görev yaptığı süre boyunca çalışkanlığı ile dikkat çeken Yakupoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin daire amirleri ile de iyi ilişkiler kurdu. Torbalı’ya birçok büyükşehir hizmetinin gelmesinde önemli katkıları olan Yakupoğlu, devlet memuru olduğu için de önemli bir birikime sahip.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 12
  • Daha iyi olabilir --> 10
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans