Torbalı Ege Gazetesi

Günaydın: ‘AK Parti bayrağını daha yükseklere taşımanın gayreti içerisindeyiz’

Sık sık sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki kişisel sayfası üzerinden teşkilata yönelik açıklamalar yapan Ömer Günaydın’ın gönderileri dakikalar içerisinde yüzlerce partili tarafından beğeniliyor. Onlarca da yorumun olduğu paylaşımlara katılanlar, Günaydın’ın AK Parti Torbalı İlçe Başkanı olması gerektiğinin altını çiziyorlar

Günaydın: ‘AK Parti bayrağını daha yükseklere taşımanın gayreti içerisindeyiz’
3.717 okundu
16 Nisan 2019 - 17:38

Konuyla ilgili görüşlerini açıklayan Ömer Günaydın, halen görevde bir ilçe başkanı varken bu konuları tartışmanın yersiz ve anlamsız olduğunu öne sürerek, bunların partinin iç dinamikleri vasıtasıyla, istişare kültürüne bağlı kalarak çözülebileceğini vurguladı. Parti bayrağını daha yükseklere taşımanın gayreti içerisinde olduklarını belirten Günaydın, “Bizler, ‘önce ülkem, önce milletim’ diyerek bu yolda hizmet etmenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Bizler, AK Parti ailesi olarak, AK Parti bayrağını daha yükseklere taşımanın gayreti içerisindeyiz. AK Parti siyasetinde makamlar gelip geçicidir. Bizim partimizde makam, mevki derdi olmaz. Partimiz milletin derdiyle dertlenir, milletin derdine derman olur. Önemli olan, millete hizmet ve milletin sinesinde yer almaktır. Siyaset, millete hizmet edebiliyorsa bir anlam ifade eder. Biz her daim millet için, memleket için siyaset yaptık. Milletimizin, memleketimizin haklı davalarını bugüne kadar savunduk, bundan sonra da savunmaya devam edeceğiz.

Bu partide hizmet bir bayrak olur, elden ele dolaşır. Bizde bayrağı alan da koşar, bayrağı veren de aynı şekilde koşmaya devam eder. Bizde eskilik sadece görev tarihi itibarıyladır. Bizim bütün arkadaşlarımız eskimez arkadaşlarımızdır. AK Parti’deki sevgi, dayanışma, dostluk her zaman yenidir, taptazedir.

AK Parti sadece bir parti değildir. AK Parti bir davanın adıdır. Bütün arkadaşlarımız AK Parti’de hangi mevki ve makamda görev alırsa alsın, hizmet ederse etsin bu dava ruhuyla hareket ederler, görevlerini yerine getirirler. Bütün görevler, makamlar bizim için bir imtihandır. Bütün bu makamlar milletin bize emanetidir.

Diğer siyasi partiler milleti seçimden seçime hatırlasalar bile AK Parti sandıklar kapandıktan sonra milletiyle olan bağını yine devam ettirir. Bir dahaki seçime kadar milletin nabzını ölçmeye saha araştırmaları yapmaya, çeşitli ölçümlerde bulunmaya devam eder.

Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, büyük bir siyasetçi ve dava adamıdır. Hepimizin gönlündeki ‘Büyük Türkiye’ davasının yılmaz savunucusudur. Türkiye’nin şerefli mazisine ve milli kimliğine sahip çıkarak, ülkemizi onurlu bir geleceğe taşıyan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşı olmak bizim için şereflerin en büyüğüdür. Türkiye’yi dünyada yeniliğin, kalkınmanın, barışın, huzur ve refahın öncüsü haline getirmek için canla başla çalışan Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hepimiz vefa borçluyuz.

Teşkilatımızın tüm mensupları müsterih olsun. Bu süreçlerden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü liderliğinde, yenilenerek, tazelenerek ve daha da güçlenerek çıkacağız.

Şimdilik sadece sabredelim. Unutmayalım, sabır acıdır ama meyvası tatlıdır.

Herkese selamlar.”

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 11
  • İyi --> 8
  • Daha iyi olabilir --> 7
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans