Torbalı Ege Gazetesi

Torbalı’nın Diyetisyeni

Torbalı’nın Genç Diyetisyeni Dilehan Bayraktaroğlu Kaya, kariyerini Bolu’da sürdürüyor. Özel bir hastanede başlayan Kaya, alanının en iyi doktorlarından biri olarak gösteriliyor

Torbalı’nın Diyetisyeni
1.620 okundu
17 Nisan 2019 - 14:23

Arslanlar Mahallesi’nde doğan ve eğitim hayatı boyunca başarılarıyla ön plana çıkan 26 yaşındaki Dilehan Bayraktaroğlu Kaya diyetisyen çıkmıştı. Selçuk Üniversitesi, Akşehir Kadir Yallagöz Sağlık Yüksekokulu’ndaki dört yıllık akademik eğitimini tamamlayan Kaya, doğup büyüdüğü köyüne diyetisyen olarak geri dönmüş bir süre burada yaşadıktan sonra Bolu’daki bir özel hastanenin dikkatini çekti. Geçtiğimiz yıllarda Bolu’daki, Özel Çağsu Hastanesi’nde iş başı yapan Kaya, kilo vermek, almak ya da sağlıklı beslenmek için uzman desteği almak isteyen kişileri kabul ediyor. Sosyal medya hesaplarından başarısını paylaşan genç diyetisyen zaman zaman TV ekranlarında ve gazetelerde tavsiyelerde bulunuyor.

BOLU’DA BAŞLADI

Bolu’dan gelen teklif üzerine burada işe başlayan genç diyetisyene Boluluların ilgisi de oldukça yüksek. Başta kadınların olmak üzere şimdiye kadar yüzlerce Bolulunun soru bombardımanına tutulan genç diyetisyene, en çok “Zayıflamak istiyorum” ve “Ne yiyeceğiz biz?” cümleleri kuruluyor. Soruları içtenlikle yanıtlayan Kaya, özel sektörde kendini geliştirerek kısa sürede aranan isim oldu. Sosyal medya hesaplarını aktif kullanan ve  burada başarılı sonuçları paylaşan genç diyetisyen, danışanlarının kilo sorununu ortadan kaldırıyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN