Torbalı Ege Gazetesi

Hozan Beşir Torbalı’ya geliyor

Torbalı Devlet Hastanesi karşısında hizmet veren Karacadağ Çay Evi yarın Elfida türküsüyle gönüllerde taht kuran Hozan Beşir’i Torbalı’ya getiriyor.

Hozan Beşir Torbalı’ya geliyor
1.538 okundu
19 Nisan 2019 - 16:33

Torbalı’da açıldığı günden bu yana türkü özlemine son veren Karacadağ Çay Evi, ilçede türkü kültürünü yaşatmaya devam ediyor. İlçe sakinlerinin keyifli vakit geçirip, Anadolu ezgilerini buluşturmayı hedefleyen Karacadağ Çay Evi, bir yandan da ünlü isimleri Torbalı’ya getirmenin planlarını yapıyor. Çay Evi, şimdi de özellikle Elfida türküsüyle gönüllerde taht kuran Hozan Beşir’i Torbalı’ya getiriyor. Yarın Karacadağ Çay Evi’nde sahne alacak olan başarılı müzisyen için rezervasyonlar alınmaya devam ediyor. Karacadağ Çay Evi işletmecisi Harun Kınış, hazırlıkları tamamladıklarını belirterek tüm Torbalılıları konsere davet etti.

KONSER YARIN

İlçede zaman zaman bu tür etkinlikler düzenleyen Karacadağ Çay Evi işletmecisi Harun Kırış, bu kez de kendine has yorumuyla bilinen Hozan Beşir’i Torbalılılarla buluşturmanın planlarını yapıyor. Rezervasyonların bir bir alındığı dev konser yarın saat 20.00’da gerçekleşecek. Şimdiden büyük oranda dolan işletme, rezervasyonları almaya devam ediyor. İşletme önümüzdeki günlerde de farklı farklı isimleri Torbalı’ya getirecek.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım