Torbalı Ege Gazetesi

Sürekli, ilçelerde revizyona gidecek

İzmir basınında yer alan bilgilere göre AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli il yönetimini belirledikten sonra ilçe yönetimlerinde revizyona gidecek. Sürekli’nin, “İlçeleri güçlendireceğim” dediği öğrenildi

Sürekli, ilçelerde revizyona gidecek
665 okundu
24 Nisan 2019 - 16:35

Geçtiğimiz  hafta parti genel merkezi tarafından AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevine atanan Kerem Ali Sürekli, yeni yönetimi oluşturmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, eski il başkanları, milletvekilleri, ilçe başkanları ile görevlerini sürdüren partililerden yönetim için “isim” önerisi alan Sürekli’nin, 50 kişilik yönetiminde sürpriz isimlere yer vereceği belirtiliyor.

GÜNDEM 500 KİŞİ

Sürekli, ayrıca kendisini “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunan herkesle görüşüyor. İl başkanlığında her gün ortama 500 kişinin geldiği ifade edildi.

İLÇE YÖNETİMLERİNDE REVİZYON

İzmir basınında yer alan bilgilere göre AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli il yönetimini belirledikten sonra ilçe yönetimlerinde revizyona gidecek. Sürekli’nin partililere, “İlçeleri güçlendireceğim. Bunun için de ilçe yönetimlerinde revizyona gideceğiz. Güçlü ilçe yapıları oluşturacağız” dediği öğrenildi. Kulislerde bu kapsamda son seçimde kaybedilen ilçeler Torbalı, Menderes, Kemalpaşa, Selçuk, Ödemiş ilçelerinde yönetimlerin değişeceği ifade ediliyor.

GENEL MERKEZ KARAR VERECEK

Öte yandan Sürekli’nin ilçelerle ilgili rapor hazırladığı öğrenildi. Sürekli’nin raporu doğrultusunda bazı ilçelerde değişikliğe gidilebileceği, bununla ilgili son kararı genel merkezin vereceği kaydedildi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 8
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans