Torbalı Ege Gazetesi

Uçurtma Şenliği bu Pazar

İlk olarak Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur döneminde yapılan ve gelenekselleşen Uçurtma Şenliği Pazar günü bir kez daha gerçekleşecek

Uçurtma Şenliği bu Pazar
5.783 okundu
25 Nisan 2019 - 17:52

İlk olarak Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur döneminde yapılan ve gelenekselleşen Uçurtma Şenliği Pazar günü gerçekleşecek. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında çocukları doğa ile buluşturmak, aile bireyleri ile ortak çalışma yapmalarını sağlamak ve çocukça bir gün geçirmelerini sağlamak için hazırlanan etkinlik bu yıl 13.kez gerçekleşecek. Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur tüm Torbalılıları Uçurtma Şenliği’ne davet etti. Etkinlik Özbey Mahallesi’nde saat 10.00’da başlayacak.

GÖKYÜZÜ RENGARENK OLACAK

Etkinlikte motorlu yamaç paraşütü, folklor gösterisi, Türk Hava Kurumu radyo kontrollü model uçak gösterisi ve paraşüt gösterisi de gerçekleşecek. Çeşitli yarışmalar ve ödüllerin de yer alacağı etkinlikte ikramlar da olacak. Etkinlikte çocuklara ayrıca uçurtma ve şapka dağıtılacak. Çocuklar gökyüzünü rengarenk uçurtmalarla süslerken aileleri de güzel havanın keyfini çıkarıp, çocukları ile birlikte güzel bir gün geçirecek.

UYGUR’DAN ŞENLİĞE DAVET

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, geleneksel hale gelen uçurtma şenliğinin 13’üncüsünü düzenleyecek olmaktan dolayı mutlu olduklarını, amaçlarının çocuklara ve ailelerine unutulmaz bir gün yaşatmak olduğunu söyledi. Uygur, Torbalılı çocukları ve gençleri bir araya getirerek birbirleriyle kaynaştıracaklarını ve böyle şenliklerin devam edeceğini sözlerine ekleyerek tüm Torbalılıları şenliğe davet etti.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 10
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans