Torbalı Ege Gazetesi

İYİ Parti’de yeni yönetim

İYİ Parti Torbalı İlçe Başkanlığı’nda yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi. İlçe Başkanı Künarlıoğlu tarafından hazırlanan liste Genel Başkan Meral Akşener’in onayını alarak resmiyete döküldü

İYİ Parti’de yeni yönetim
1.256 okundu
15 Mayıs 2019 - 8:53

Kısa bir süre önce ilçe başkanlığına genç isim Ahmet Künarlıoğlu’nın atandığı İYİ Parti Torbalı İlçe Başkanlığı’nda yeni yönetim kurulu üyeleri belirlendi. İlçe Başkanı Künarlıoğlu tarafından hazırlanan liste Genel Başkan Meral Akşener’in onayını alarak resmiyete döküldü.  Yeni yönetim kurulu listesinde önemli ve emektar isimler dikkati çekerken, üyelerin büyük bir kısmının da üniversite mezunu olduğu dikkatlerden kaçmadı. Künarlıoğlu başkanlığındaki İYİ Parti’de başkan yardımcıları Mustafa Terzioğlu, Muhittin Cengiz, Mehmet Emin Ünver, Uğur İbrahim Avcı, Ali İhsan Altunbaş, Mehmet Ece, Arzu Yörükoğlu ve Yasin Erdeve oldu. Çeşitli alanlardan sorumlu başkan yardımcılar hem Künarlıoğlu’nun yükünü hafifletecek hem de teşkilatlanmayı daha kapsamlı halde yapacak.

LİSTEDE KİMLER VAR?

Öte yandan partinin önemli isimlerinden Ali Şefik Coşkun ilçe sekreteri, Murat Ekim de ilçe muhasibi oldu. İYİ Parti’nin diğer yönetim kurulu üyelerinin isimleri ise şöyle:

Muharrem Bosnalı
Menderes Toprak
Emre Puyan
Yusuf Erdoğan
Elif Ayrancı
Abdülbaki Akyüz
Osman Kızmaz
Süleyman Karabulut
Fatma Karagöz
Hüseyin Baran
Şirin Denizaslanı
Cemali Durmaz
Menderes Toprak
Yaşar Yılmaz

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım