Torbalı Ege Gazetesi

Ak Teşkilatın abisi durmak bilmiyor

Yerel seçim sonrası Aydın Şengül’ün istifası sonrası AK Parti Genel Merkezi tarafından il başkanlığına atanan ve göreve geldiğinden beri günde en az 3 ilçeyi ziyaret eden Kerem Ali Sürekli önceki gün Torbalı’ya geldi. Çalışma performasyonu ile adeta büyüleyen Sürekli ilçe ziyaretlerinde bulunarak, ilçeler hakkında bilgi alıyor. Torbalı’da önemli açıklamalarda bulunan Sürekli, Ak Parti’nin ilçemizde güzel işler yaptığını ifade etti. Torbalı’nın tekrar Ak Belediyecilik ile buluşacağını vurgulayan Sürekli, 23 Haziran’da gerçekleşecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine de değindi

Ak Teşkilatın abisi durmak bilmiyor
3.110 okundu
28 Mayıs 2019 - 8:47

Sürekli günde en az 3 ilçeyi ziyaret ediyor

Yerel seçim sonrası Aydın Şengül’ün istifası sonrası AK Parti Genel Merkezi tarafından il başkanlığına atanan Kerem Ali Sürekli önceki gün Torbalı’ya geldi. Tire’de katıldığı iftar programı sonrasında Torbalı’ya gelip ilçe teşkilat üyeleri ile bir araya gelen Sürekli’ye Torbalılı iş adamı olan ve Sürekli’nin yönetim kurulu listesinde yer alan Feyim Özçelik de eşlik etti. Sürekli’yi karşılayanlar arasında ise AK Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık, Ak Parti Meclis Grup Sözcüsü Özgür Erman Çağlar ve partililer yer aldı.

“ÖZÇELİK İL VE İLÇEMİZ ARASINDA İRTİBATI SAĞLAYACAK”

Buluşmada Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Akbıyık ilk sözü alarak başarılı iş adamı Feyim Özçelik’in yeni görevi tekrar tebrik etti. Sözlerine ekleyen Akbıyık, “Feyim Özçelik’e yeni görevinde başarılar diliyorum. Biz Torbalılar  olarak her zaman kendisinin arkasında olacağız. Kendisi il ile ilçemiz arasındaki irtibatı sağlayacak. Tabi ki seçimden sonra yeni bir oluşum oldu. Yaklaşık 45 günde listeler hazırlandı. İl yönetiminde görev alacak arkadaşlar listelendi. Bu süreçte yeni il başkanımız tecrübeli bir kardeşimiz. Daha önce partinin kuruluşunda görev alan daha sonra ilçe başkanlığı görevi yapmış daha sonra milletvekili görevi ve genel merkez disiplin kurulu üyeliği yapan yani partinin her kademesinde görev yapmış bir kardeşimiz. Tabi ki tecrübelerine dayanarak iyi bir yönetim oluşturmuştur. Bundan sonrada partide ne yapılması gerektiğini bilen kardeşimiz. Ben inanıyorum ki İzmir’de ve ilçelerinde başarıyı sağlayacaktır” dedi.

SÜREKLİ: HEDEFİMİZ 2024

Ardından söz alan Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli uzun bir aradan sonra Torbalı’da olduğunu belirterek, “ İkinci Bölge Milletvekili olarak genelde ikinci bölgede dolaşıyorduk. Buralara pek gelme imkanımız yoktu. Ancak İl Başkanı olarak görev yaptığımız için 30 ilçede mesai yapmak durumundayız. Sizlerle sık sık bir arada olacağız. Bugünde Tire’de iftarımız vardı. Karatekke köyünde. Burada sizlerle çay içiyoruz. Ardından Selçuk’a giderek orada da sahurumuzu yapacağız. Yani bir dönemdeyiz. Ben ilk olarak sizleri seçim döneminizdeki çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Bizler çalışmaktan yani seferden sorumluyuz. Takdir Allah’ın. Torbalı Teşkilatı olarak, Torbalı Belediye başkan adayımız, başkanımız, meclis üyelerimiz elinden geleni yaptı. Ama takdir sonuç böyleymiş. Hayırlara vesile olsun. Tabi ki biz 5 yıl Torbalı’da muhteşem eserler yapan bir belediyeye sahiptik. Adnan Yaşar Görmez Belediye başkanımız ve ekibi burada çok güzel işler yaptı. Gönül isterdi ki bir dönem daha hizmet etmek fakat takdir böyleymiş. Ben çalışmalarınızdan dolayı sizi tebrik ederim. Bundan sonra hedefimiz gelecek seçimler. Bir seçim biter, yeni bir seçim başlar. Hedefimiz 2023-2024. Ona yönelik olarak çalışıyoruz. Tempoyu daha da artıracağız.”

BU BİR TARİHİ SEÇİMDİR

23 Haziran’da gerçekleşecek olan İstanbul seçimlerine değinen Sürekli, “Önümüzde yapılacak İstanbul’da yapılacak fakat Türkiye’nin kaderini değiştirecek olan bir büyükşehir belediye başkanlığı seçimi var. Bu bir tarihi seçimdir. İstanbul’da 23 Haziran’da tarihi bir seçim var. 31 Mart günü sandıkta elimizden alınan seçimi inşallah İstanbulluların tercihi ile milletin iradesinin sandığa yansımasıyla Cumhur İttifakı, Ak Parti meclis başkanımız son başbakanımız Binali Yıldırım kazanacaktır. Çalışıyoruz, fiili ve kavli dualarınızı bekliyoruz. Allahın izniyle bu iş olacak. Eğer bu seçimde bir aksaklık olursa inanın Türkiye’de bir istikrarsızlık dönemi açmaya çalışanlar olacaktır. Buna izin vermeyeceğiz. Önümüzde 4 yıl 4. buçuk yıl seçimsiz istikrarın sürdüğü uzun bir dönem olacak. Bu dönemde  dışımızda büyük sorunlar var. Geçen yıl Ağustos ayında ekonomimize bir saldırı oldu. O saldırı hala devam ediyor. O saldırıları püskürteceğiz. Ekonomimizin dengelenmesi için gereken şartları oluşturup stabilize edeceğiz. Bu sıkıntıları yok edeceğiz ve emin adımlarla istikrarlı bir şekilde güçlü Türkiye olarak ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

“FAZLASINA TAHAMMÜLÜMÜZ YOK!”

İstanbul seçimlerinin ardından yarın Torbalı’da seçim varmış gibi çalışılması gerektiğini vurgulayan Sürekli, “Bu seçimden sonra sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışacağız. Ak Parti’yi tekrar Torbalı’ya kazandıracağız. Biz bunu daha önce de yaptık. Örnekleri var. Bergama’da 2004-2009 yılları arasında müthiş hizmetler yapmıştık. 10 yıl ara verdik. 10 yıl aradan sonra tekrar Bergama’ya Ak Parti Belediyeciliği geldi. Torbalı’da ki aramız 5 yıl olacak.

Fazlasına tahammülümüz yok! O belediyeyi biz geri alacağız. Reisin dediği gibi daha da güzel olacak ” diyerek sözlerini noktaladı. Öte yandan Torbalı’dan sonra rotasını Selçuk’a çeviren Sürekli, teşkilat mensupları ile birlikte sahur yaptı. Ak Parti İl Yönetimi Üyesi Feyim Özçelik ve AK Parti Meclis Üyesi Nurettin Albaş, Sürekli’ye burada da eşlik etti.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım