Torbalı Ege Gazetesi

Kan Merkezi çalışanları iftar yemeğinde buluştu

Ramazan ayı dolayısıyla Torbalı Devlet Hastanesi Kan Merkezi çalışanları Suat Aykol, Gönül Çol, Deniz Birinci ve Yiğit Demirtaş öncülüğünde hastanede staj gören öğrencilere iftar yemeği verildi

Kan Merkezi çalışanları iftar yemeğinde buluştu
665 okundu
29 Mayıs 2019 - 8:52

Suat Aykol, Gönül Çol, Deniz Birinci ve Yiğit Demirtaş öncülüğünde Kan merkezinde staj gören örgencilere Yaşar Baba’nın yerinde iftar yemeği verildi. Torbalı Devlet Hastanesi Kan Merkezi çalışanları tarafından gerçekleştirilen yemekte bir araya gelen çalışanlar, hoş sohbet eşliğinde iftar yaptı. Düzenlenen iftar yemeğinde söz alan Suat Aykol, “Bu tür etkinliklerde bir arada olmak bizler için büyük önem arz ediyor. Bizler birlik ve beraberlik içinde çalışmaktan mutluyuz. İftar yemeğine katılan herkese katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

AYKOL’DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Yoğun katılımın olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Aykol, “Büyük bir aile olarak böyle bir günde bir arada olmak çok keyifli. Vatandaşlara kaliteli sağlık hizmeti hedefiyle yola çıktık. Biz sağlık çalışanları zor şartlar altında kutsal bir görev yapıyoruz. Bir araya gelme, kaynaşma ve hoşça vakit geçirme zamanımız olmuyor. Bu iftar vesilesi ile bir araya geldik. Birlik ve beraberliğimizin devam ettiği nice iftarlar dilerim” diye konuştu. Öte yandan geleneksel hale gelen iftar programında son sınıf öğrencileri ve diğer alt sınıf öğrenciler katıldı.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 9
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans