Torbalı Ege Gazetesi

İyi Parti’den dev iftar

İyi Parti Torbalı İlçe teşkilatı önceki akşam Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonunda 850 kişilik iftar yemeği verdi. İftar yemeğine İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar’ın yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu iftar yemeği sonrasında yaptığı konuşmada, “İftarı, sahuru, teravih namazı, hepsinin ortak mesajı birliktelik. Bu organizasyondaki amacımızda birliktelik, kardeşlik ve hoş sohbet zeminini tesis etmek. Unutmayalım ki birlik ve  beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha güçleneceğiz” dedi

İyi Parti’den dev iftar
741 okundu
29 Mayıs 2019 - 12:43

Ramazan ayının bitimine sayılı günler kala halka toplu iftar gelenekleri Torbalı’da devam ediyor. Pek çok hayırsever iftar yemeği vererek birlik ve beraberlik noktasına vurgu yaparak orucu toplu şekilde açıyorlar. Bu kapsamda önceki akşam İyi Parti Torbalı İlçe teşkilatı önceki akşam Aydın Sezer Çok Amaçlı Düğün Salonunda 850 kişilik iftar yemeği verdi. İftar yemeğine İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Halil Gülcü, mahalle muhtarları, dernek üyeleri, parti üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

KÜNARLIOĞLU RAMAZAN AYININ ÖNEMİNİ  VURGULADI

Yoğun bir katılımın olduğu iftar programı öncesinde Ramazan ayının önemine vurgu yapıldı ve sık sık birlik ve beraberlik mesajı verildi. İftar yemeği sonrasında söz alan  İyi Parti Torbalı İlçe Başkanı Ahmet Künarlıoğlu, “Ramazan ayı baştan sona  güzelliklerle dolu bir ay. İftarı, sahuru, teravih namazı, hepsinin ortak mesajı birliktelik. Bu organizasyondaki amacımızda birliktelik, kardeşlik ve hoş sohbet zeminini tesis etmek. Unutmayalım ki birlik ve  beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe her geçen gün daha güçleneceğiz. İyi Parti teşkilatı olarak Torbalı’mızı için, Türkiye’miz için her daim göreve hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşenerin şu sözlerine dikkat çekmek istiyorum, ‘Medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer’. Bundan dolayıdır ki İyi Parti gençlerin partisidir, İyi Parti cesur yüreklilerin partisidir, İyi Parti geleceğin alternatif partisidir. Bizler de bu yolda sizlerin desteği ile daima ileriye gideceğiz. İftar yemeği organizasyonumuzda bizlerden desteklerini hiç esirgemeyen başta Belediye Başkanımız Sayın İsmail Uygur ve Belediye çalışanlarına, İyi Parti İl Yönetimine, İyi Parti İlçe Teşkilatıma şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 9
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans