Torbalı Ege Gazetesi

AK Parti ‘Gönüller Sofrası’nda buluştu

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli tarafından “ Gönlümüz Bir Soframız Bir” adı altında iftar programı düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu programa AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Kadın Kolları Başkanı Dilek Yıldız Büyükdağ, Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnan, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Torbalı Ak Parti İlçe Teşkilatı katıldı. Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli iftar programında önemli noktalara değinirken, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik, “Geçmişten günümüze gönlümüz bir soframız bir. İlçemizde dünden bugüne görev almış yol arkadaşlarımız ile il binamızda iftarımızı açtık rabbim kabul eylesin” dedi

AK Parti ‘Gönüller Sofrası’nda buluştu
2.643 okundu
31 Mayıs 2019 - 8:45

Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli tarafından “Gönlümüz Bir Soframız Bir” adı altında iftar programı düzenlendi. Yoğun katılımın olduğu iftar programı Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Yapılan iftarın ardından katılımcılara hitap eden Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, Ramazan ayında yapılan iftar davetine icabet etmenin Allah ve Peygamberine olan sevginin en güzel örneği olduğunu vurguladı. Ramazan ayının ilk gününden bu yana ziyaretlerini sürdüren ve sürdürecek olan Sürekli, göreve atandığından bu yana koltuğunda oturmadı. İlçe halkının sıkıntılarını dinleyen ve önerilerini alan Sürekli, iftar sofrasında buluşmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “ Ramazan ayında 30 gün boyunca her gün farklı bir ilçede iftar sofrası kuruluyor. Hemşerilerimizle bir araya gelme fırsatımız oluyor. Birlikte iftar yapıp, çaylarımızı yudumluyoruz. Sahurlarımızı yapıyoruz. Yoğun bir tempo ile ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Bugünde Ak Parti’ye gönül vermiş kardeşlerimizle bir arada olmaktan oldukça memnunum.”

DUALARIMIZ ÜLKEMİZ VE MİLLETİMİZ İÇİN

Sözlerine ekleyen Sürekli, “Ramazan’ın bereketini geçmişten günümüze partimize emek vermiş ana kademe il yöneticilerimiz, büyükşehir belediye meclis üyelerimiz, il genel meclis üyelerimiz ve ilçe başkanlarımız ile bereketli sofralar etrafında bir araya gelerek paylaştık. Dualarımız ülkemiz ve milletimiz için… Aramızda Türk siyasetçi ve eski Ekonomi Bakanı olan 2011 yılından beri milletvekili olup, 2013-2015 ve 2016-2018 yılları arasında Ekonomi Bakanlığı görevini sürdüren 2004-2011 yılları arasında Denizli Belediye Başkanlığı görevini yapan ve 2019 İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayımız olan Nihat Zeybekçi iftar programımıza teşrif etti. Kendisine de ayrıca teşekkür ederim. 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde ekibi ile birlikte çok yoğun çalıştı. Emekleri çok fazla. Lakin seçimi kazanamadık. Hayırlara vesile olsun. Bundan sonra tempoyu hiç düşürmeden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kim benimde hizmette bir tuzum olsun diyorsa gelsin partimize form doldursun. Burada herkese görev var. Yeter ki hizmet noktasında buluşalım” dedi.

İSTANBUL ÇALIŞMALARINA KATKI KOYMAK İSTEYELERİN SAYISI YÜKSEK

23 Haziran tarihinde yeniden yapılacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Ak Parti İzmir Teşkilatı olarak çalışmalara başlandığını belirten Sürekli, “ Eş dostlarımız ile temasa geçelim. Ramazan Bayramı’ndan sonraki süreçte İstanbul seçimleri var. İstanbul’daki seçim çalışmalarına katkı koymak isteyen çok sayıda gönüllü arkadaşlarımız var. Buda bizi oldukça sevindirdi. Desteklerini esirgemen tüm kardeşlerime, kıymetli hemşerilerime bir kez daha teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 20
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım