Torbalı Ege Gazetesi

Torbalı’nın tek Lunapark’ı bayramın 1. günü açılıyor

Torbalı’nın en büyük ve tek Lunapark’ı Ramazan Bayramı’nın 1. günü açılıyor. Muratbey Mahallesi’ndeki Doğan Bursalıoğlu Caddesi’nde bulunan Metropark İpekli Tesisleri’nin yanındaki alanda hizmete girecek olan Atak Lunapark, eğlenceyi doruklara çıkaracak

Torbalı’nın tek Lunapark’ı bayramın 1. günü açılıyor
4.433 okundu
31 Mayıs 2019 - 14:01

Torbalı’nın en büyük ve tek Lunapark’ı Ramazan Bayramı’nın 1. günü açılıyor. Muratbey Mahallesi’ndeki Doğan Bursalıoğlu Caddesi’nde bulunan Metropark İpekli Tesisleri’nin yanındaki alanda hizmete girecek olan Atak Lunapark, eğlenceyi doruklara çıkaracak. Bu Lunapark’ta yok yok… Çarpışan arabalardan kamikazeye, gondoldan balerin kıza, çocuk ünitelerinden şişme oyun gruplarına eğlence adına aranılan her şey bulanacak. Torbalı’da şimdiye kadar bu kadar geniş kapsamlı eğlence merkezinin olmadığını söyleyen işletmeci Seyfullah Kel, tüm Torbalı halkını bayramın 1. günü yapacakları açılışa beklediklerini ifade etti. Lunapark içinde ayrıca, aile çay bahçesi de bulunacak.

HER BÜTÇEYE UYGUN LUNAPARK

Uzun bir aradan sonra Torbalılı vatandaşları Lunapark ile buluşturacaklarını söyleyen Lunapark işletme sahibi Seyfullah Kel, Ramazan Bayramı’nın birinci günü itibariyle lunaparkı halkın hizmetine açacaklarını ifade etti. Her bütçeye uygun bir ücret politikalarının olduğunu kaydeden Atak Lunapark’ın sahibi Seyfullah Kel, “Aileler çocukları ile birlikte gönül rahatlığıyla lunaparkımıza gelerek, gönüllerince eğlenebilir. Her gün sabah 09:00’dan gece 00:00’a kadar Torbalılı vatandaşlarımıza hizmet vereceğiz. Herkese şimdiden iyi eğlenceler diliyorum” açıklamalarından bulundu.

GÜVENLİK HAD SAFHADA…

Zaman zaman düzenlenecek sosyal aktiviteler ile eğlence had safhaya çıkacak. Öte yandan, oyuncakların hizmete girmeden önce pek çok kez dünya standartlarında güvenlik denetimlerinden geçtiğini vurgulayan Seyfullah Kel, “Çocuklarımızın güvenle eğlenebilmeleri için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşündük. Olabilecek sıkıntıları tamamen ortadan kaldırdık. Çocuklarımız Lunapark’ımızda güvenle oynayabilir, ailelerimiz ise gönül rahatlığı ile çay bahçesinde vakit geçirebilir” şeklinde konuştu.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 9
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans