Torbalı Ege Gazetesi

Cumhuriyet Tarihi’nde ilk antrenör ataması

Bundan birkaç yıl öncesine kadar asil müdürü olmayan Torbalı Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne Hüseyin Ökmen’in müdür olarak atanmasıyla, yeniliklere ve gelişimlere başlayan müdürlüğe bu kapsamda geçtiğimiz haftalarda da 3 antrenör atandı

Cumhuriyet Tarihi’nde ilk antrenör ataması
1.830 okundu
28 Haziran 2019 - 14:11

Torbalı Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne cumhuriyet tarihinde ilk defa antrenör ataması yapıldı. Bundan birkaç yıl öncesine kadar asil müdürü olmayan kuruma Hüseyin Ökmen’in müdür olarak atanmasıyla, yeniliklere ve gelişimlere başlayan müdürlüğe bu kapsamda geçtiğimiz haftalarda da 3 antrenör atandı. Dar imkanlar, kısıtlı personel ile bugüne kadar hizmet vermesine rağmen önemli işlere imza atan kuruma basketbol ve voleybol antrenörün yanı sıra bir de spor eğitim uzmanı atandı. Bu atamalardan sonra kurum bünyesinde eğitim alan sporcu sayısı bir anda 400’e ulaştı.

400 SPORCU SAYISINA ULAŞTI

Torbalı Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne mart ayının sonunda Voleybol antrenörü Volkan Gödeoğlu, Basketbol Antrenörü Mehmet Ali Demir ve Spor Eğitim Uzmanı Ayşegül Duran atandı. Müdürlüğün talebi ile ilk defa Torbalı’ya böylesine bir atama gerçekleşirken, özellikle öğrenciler kaliteli spor eğitimi ile tanışmış oldu. 2006-2011 doğumlu öğrencilere şimdi alanında kurslar veren antrenörler, ilçedeki spor potansiyelini de ortaya çıkaracak. Kısa sürede büyük işler çıkaran ve çeşitli yaş ve cinsiyet gruplarında 400 sporcuya ulaşan müdürlük, yeni öğrenci kayıtlarını da sürdürüyor.

ÖKMEN’DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Kısıtlı imkanlarla Torbalı’da önemli işlere imza attıklarını ifade eden Torbalı Gençlik ve Spor Müdürü Hüseyin Ökmen, “Yeni yapılan atamalarla kadromuz güçlendi. Daha kaliteli ve kalifiye hizmet vermeye başladık. Alanında tecrübeli ve uzman antrenörlerimiz ile öğrencilerimizi sporla buluşturmaya, gençleri spora teşvik etmeye başladık. Şimdiden önemli bir sayıya ulaştık. Müdürlük bünyemizdeki salonların iyileştirilmesi ve ihtiyaçlarının giderilmesiyle birlikte çok daha önemli işlere imza atacağız” ifadelerini kullandı. Öte yandan Torbalı’ya atamaları yapılan antrenörler, ilçede önemli bir potansiyelin olduğunu ve bu nedenle de Torbalı’yı tercih ettiklerini belirterek, atamadan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

 

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans