Torbalı Ege Gazetesi

TorbalısporÇaybaşısporAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Torbalıspor’da tarihi kongre gerçekleşti

Taşcan yeni listesini ‘O sene bu sene’ diyerek açıkladı

Torbalıspor’da tarihi kongre gerçekleşti
995 okundu
29 Haziran 2019 - 8:51

Torbalıspor‘un beklenen kongresi dün Pamukyazı Torbalıspor Tesisleri’nde gerçekleşti. Yapılan kongrede başkanlığa bir kez daha Sabri Taşcan seçildi. Taşcan ‘O sene bu sene’ diyerek tüm STK’ları ve Torbalılıları takıma sahip çıkmaya davet etti. Taşcan’ın yeni listesinde önemli isimler yer aldı. Taşcan’ın listesinde, Sabri Taşcan, Adem Aksakallı, Şerif Tekinkök, Aydın Özgür, Mustafa Kuruoğlan, M. Fatih Erkut, Fecri Derih, Efkan Çalpar, Emin Gönülverdi, Teoman Sönmez, Aydın Kumandanveren, Kazım Karasu, Kerem Teymuri, Onur Yalçın, Akan Şengül, Emin Uzun, Tahir Topçu, Ömer Çalışkan, Cumhur Eren, Kerim Güney ve Ahmet Küçük yer aldı.

İSTİKLAL MARŞI İLE BAŞLADI

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 2019-2020 sezonunda mücadele edecek olan Torbalıspor, 28 Haziran 2019 tarihinden Pamukyazı tesislerinde kongresini gerçekleştirdi ve Sabri Taşcan yeniden başkan seçildi. Burhan Erciker’in divan başkanlığını yaptığı açılış konuşmasında ilk olarak 1 dakikalık saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı okundu. Divan Başkanı Burhan Erciker, konuşma yapmak üzere Başkan Sabri Taşcan’a söz verdi.

TORBALI’NIN EVLATLARINA ŞANS VERECEĞİZ

Sabri Taşcan, O sene bu sene diyerek şampiyonluk hedeflediklerini dile getirdi. Ardından sözlerine devam eden Taşcan, “Tüm Torbalı halkı ve taraftarına teşekkür ederim. Bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmadılar. Yeni oluşturduğumuz yönetim kuruluna da aramıza hoş geldin diyoruz” dedi. Bundan sonraki süreçte altyapıya önem vereceğini dile getiren Taşcan, “Bu seneden itibaren artık Torbalı’nın evlatlarına şans vereceğiz. Bundan sonraki süreçte ilk hamlemiz altyapıdan yetişen çocuklarımızla Torbalıspor’u en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle mücadelemizi vereceğiz. Bu sene 6, diğer sene 8 ve ilerleyen süreçte Torbalı’nın yetiştirdiği çocuklar ile artık paramızı da kendi evlatlarımıza verip, başarıya ulaşacağız.” dedi.

TORBALI’DA YETİŞEN FUTBOLCULARA SESLENDİ

Torbalı’nın evlatlarına seslenen Taşcan, “Buradan tüm Torbalı’lı futbolculara sesleniyorum. Diğer İl ve İlçelerde oynayan çocuklarımızın artık Torbalı’ya sahip çıkmasını ve kendi kentinin takımlarına destek olmasını diliyoruz. Anlaştığınız ya da anlaşacağınız kulüpler size ne veriyorsa biz daha fazlasını ödemeye hazırız. Yeter ki kulübümüzde Torbalılı çocuklarımız yer alsın.” dedi. Taşcan oda başkanları ve STK temsilcilerine de seslenerek “Başka Torbalıspor yok. Gelin bu takımın etrafında kenetlenelim. O ruhla ve heyecanla ‘O sene bu sene’ diyebilelim” ifadelerini kullandı.

UYGUR’A TEŞEKKÜR DİĞER KULÜPLERE ÇAĞRI

Seçim sonrası Torbalı Belediye Başkanı R. İsmail Uygur’a desteklerinden doyalı teşekkür eden Taşcan, “Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’a da huzurlarınızda teşekkür ediyorum.Ve Torbalıspor’un da sahipsiz kalmayacağını ifade etti. Bizlere sürekli destek olacağını ve takımın tüm sorunlarına sahip çıkacağını iletmesi bizleri çok mutlu etti. Kendisine hepinizin huzurunda yeniden teşekkür ederim” dedi. Taşcan’ın bu sözleri alkışlarla karşılık bulurken, Taşcan ilçedeki diğer spor kulüplerine de tarihi çaprıda bulundu. Taşcan, “Bu ilçe 4 futbol kulübünü kaldıracak potansiyelde değil. Çaybaşıspor, Ayrancılarspor ve Yazıbaşı Yıldızspor’a sesleniyorum. Gelin bu kulübün altında birleşelim. Şehrimizin bir takımı olsun ve artık profesyonel liglerde yer alsın” açıklamalarında bulundu.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans