Torbalı Ege Gazetesi

Cumhur İttifakı’ndan Özçelik’e ziyaret

Ak Parti Selçuk  İlçe Başkan Yardımcısı Selim Girbinoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk  İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Ören, Selçuk Galatasaraylı Taraftarlar Derneği Başkanı Salih Soylu ve Tuncay Buran, Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik’i ziyaret etti.

Cumhur İttifakı’ndan Özçelik’e ziyaret
615 okundu
01 Temmuz 2019 - 17:50

Ak Parti Selçuk  İlçe Başkan Yardımcısı Selim Girbinoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Selçuk  İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Ören, Selçuk Galatasaraylı Taraftarlar Derneği Başkanı Salih Soylu ve Tuncay Buran, Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik’i ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Parti Selçuk İlçe Teşkilat Başkanı Ahmet Ören, “Bu ziyaretimiz hem bir teşekkür hem de istişare ziyaretidir. Birçok seçimden alnımızın akıyla çıkmayı başardık, bir ve bütün olduk. Ayrıca Ak Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik’e gerek sahadaki çalışmalarda ve gerekse de seçim zamanındaki çalışmaları için kendisine teşekkür ediyorum.”İfadelerini kullandı.

“YARARLI HİZMETLER YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi çok güzel bir seçim çalışması yapmıştır. Seçim döneminde nasıl hep birlikte çalışmış isek de bu süreçten sonra da hep birlikte bir beraber olarak Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne yararlı hizmetler yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 10
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans