Torbalı Ege Gazetesi

MHP’de kritik toplantı

Dün akşam saat 21.00’de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Binası’nda toplantı gerçekleşti. MHP İlçe Başkanı Muhammet Oral, siyasi gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi’nin sistem üzerinden açtığı tartışmaya değinen Oral, yeni sistemin Türkiye Cumhuriyeti’ne fayda sağladığına vurgu yaptı.

MHP’de kritik toplantı
467 okundu
05 Temmuz 2019 - 9:27

31 Mart Mahalli İdareler seçimi üzerinden tam 4 ay geçti. Seçim sonrasında da sahadan ayrılmayan Torbalı Milliyetçi Hareket Partisi dün akşam saat 21.00’de parti binasında bir toplantı gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muhammet Oral ve partililer gündeme dair istişarelerde bulundu. Herkesin akşamının hayırlı olmasını temenni eden Oral, “Görüyoruz ki ülkemizde CHP’liler sisteme dair tartışma konusu açmış bulunmakta. Ülkemizde ortalama 20 yılda bir darbe muhtıra kriz ve kaos gerçekleşiyor. Fakat 2018 yılında anayasada yapılan değişikliklerle hükümet sistemi değişti.  “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi” uygulamaya konuldu ve bu sistem tüm kaosu ortadan kaldırmıştır. Yapılan bu değişiklik ile ülkemizde darbeler ve pek çok olumsuzluklar ortadan kalkmıştır. CHP ‘nin açmış olduğu tartışma yersizdir” ifadelerini kullandı.

MAHALLELERDE TOPLANTILAR YAPILACAK

Torbalı’da MHP İlçe Başkanlığı görevine geldiği günden beri önemli çalışmalar gerçekleştiren ve sahada her zaman aktif rol oynayan MHP İlçe Başkanı Muhammet Oral,  her ay düzenli gündeme dair değerlendirmelerin yapılacağı toplantılar gerçekleştireceklerini ifade etti. Öte yandan mahallelerde de vatandaşlarla bir araya gelerek dilek, öneri ve şikayetlere kulak vereceklerini belirten Oral, “ Seçim bitmiş olabilir. Bizler görevimizin başındayız. Torbalı bizim sevdamızdır. Gerekli olan her şeyi vatandaşımız için yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. Öte yandan toplantıda Suriyeli Mülteciler konusuna değinen Oral, “Genel Başkanımızın dediği gibi artık Suriyeliler ülkelerine geri dönmeli. Burada misafirliklerini tamamlamalılar. Çünkü bu mesele ilerleyen dönemlerde ülkemizin beka sorunu haline gelebilir” dedi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 12
  • İyi --> 9
  • Daha iyi olabilir --> 10
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans