Torbalı Ege Gazetesi

Yayla, kır düğünü yapmak isteyenlerin mekanı olacak

Torbalı-Bayındır yolunun 3. kilometresinde hizmet veren Yayla Kır Düğün Salonu’nda rezervasyonlar alınmaya başlandı. 6 bin metrekare büyüklüğe sahip olan Yayla Kır Düğün Salonu kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor

Yayla, kır düğünü yapmak isteyenlerin mekanı olacak
393 okundu
09 Temmuz 2019 - 9:23

TORBALI’DA genç çiftlerin rüyalarını gerçekleştirecek Yayla Kır Düğün Salonu’nu genç çiftlerin kır düğünü hayalini gerçekleştirecek. Rezervasyonları almaya devam eden mekan, Torbalı’nın yanı sıra çevre ilçelerde yaşayan ve evlenmek isteyen genç çiftlere de hitap ediyor. 1500 kişilik olan Yayla Kır Düğün Salonu’nda 2 bin 500 metrekarelik çim alanı ve araçlık da otopark bulunuyor. Sektördeki önemli bir boşluğu dolduracaklarını, Torbalı’daki önemli bir eksikliği gidereceklerini dile getiren işletmeci Ferdi Koç, “Torbalı’ya yepyeni bir soluk getirdik. Kır Düğün Salonumuz ile genç çiftlerimizi rüya gibi bir gün yaşatmalarını sağlayacağız” dedi.

NİŞAN, SÜNNET VEYA DÜĞÜN YAPILABİLECEK

KONU ile ilgili açıklama yapan işletmeci Koç, şunları kaydetti; “Yayla Kır Düğün Salonu farklı çizgileri, 1500 kişilik kapasitesi, modern yapısı, geniş otopark hizmetiyle Torbalı halkının ve bölgemizin hizmetine girdi. Yayla Kır Düğün Salonumuzda isteyen nişanını, isteyen düğününü, isteyen ailelerimiz sünnet törenlerini yapabilir. Ayrıca kurumlarımız da yılsonu geceleri, iş toplantı organizasyonlarını gerçekleştirebilirler. Tecrübemiz,  profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bizlere ulaşmak isteyen vatandaşlarımız ise 0533 664 94 82 numaralı telefon numarasından bizlere ulaşabilirler” şeklinde açıklamalarda bulundu.

SADECE TORBALI’YA DEĞİL, TÜM BÖLGEMİZE, BAYINDIR VE DİĞER İLÇELERE DE HİZMET VERECEK

KOÇ, oldukça geniş bir alana hizmet verdiklerini ve ilçedeki ilçe halkına en iyi hizmeti vermek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini belirtti.  Deneyimli işletmeci, Yayla Kır Düğün Salonu sadece bir düğün salonu değil. Ailelerin gönül rahatlığı ile gelebilecek olduğu nezih bir ortam. Burayı yaparken sadece Torbalı’ya değil, tüm bölgemize, Bayındır ve diğer ilçelerimize de hizmet vermesini öngörüyoruz. Mutlu aile olma yolunda, o özel günler için, böyle güzel, özel alternatif seçenekler olması için, bu güzel mekana imza atmaktan dolayı mutluyuz” dedi. Ferdi Koç, düğün alanının doğal güzelliğiyle misafirlerini şehir havasından uzaklaştıracağını, dere ve yeşil alanın birleştiği bir alandaki yapıldığını ifade etti.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SMedia Dijital Ajans