Torbalı Ege Gazetesi

Yıldırım, parti binasını ziyaret etti

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım bir dizi ziyarete katılmak için kente geldi. İzmir’e hava yoluyla gelen Yıldırım’ın Adnan Menderes Havalimanı’nda önemli mesajlar verdi. Yıldırım, ardından Ak Parti İzmir İl Binası’na geçti. Basına kapalı şekilde teşkilatla buluşan Yıldırım’ın önemli açıklamalar yaptığı ve net talimatlar verdiği öğrenildi.

Yıldırım, parti binasını ziyaret etti
1.540 okundu
22 Temmuz 2019 - 16:59

İzmir ‘de bugün siyasette hareketli dakikalar yaşandı. Türkiye Cumhuriyeti’nin son Başbakanı olan, TBMM eski Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, çeşitli temaslarda bulunmak ve açılışlar yapmak için İzmir’e geldi. Torbalı’dan da yoğun katılımın sağlandığı karşılama töreninde samimi dakikalar yaşandı. Öte yandan 31 Mart yerel seçimlerinin ardından Aydın Şengül’ün yerine atanan İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ‘yi parti binasında ziyaret ederek il yöneticilerini de tebrik etti. Binali Yıldırım’ın ayrıca meclis üyeleriyle bir araya geldiği belirtildi.

“İZMİRLİNİN HAKKINI KORUYUN”

Yaklaşık 1 saat süren toplantının içeriğine dair bilgiler kulislere yansıdı. Yıldırım’ın ilk olarak yeni il yönetimine başarılar dilediği ve “Yerel yönetimlerin bütün hizmetlerini takip edin. Vatandaşın istekleri, düşünceleri bizim için çok önemli. İzmirlilerin lehine olan her çalışmada aktif olun. İzmirlinin hakkını koruyun. İzmir’in sorunlarının çözülmesi için gerekeni yapmaya hazırız” dediği aktarıldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 22
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım