Torbalı Ege Gazetesi

Mustafa ile Nimet Elia Garden’da dünyaevine girdi

Torbalı-Kemalpaşa yolu üzerinde bulunan 3 bin metrekarelik yerde hizmet veren Elia Garden Kır Düğün Salonu’nda kır düğünlerinin adresi oldu. Hafta sonu da Mustafa ve Nimet çifti elit mekanda dünyaevine girdi.

Mustafa ile Nimet Elia Garden’da dünyaevine girdi
1.499 okundu
25 Temmuz 2019 - 8:53

TORBALI’DA genç çiftlerin rüyalarını gerçekleştiren Elia Gaden Kır Düğün Salonu’nda genç çiftlerin hayallerini gerçekleştiriyor. Torbalı’nın yanı sıra çevre ilçelerde yaşayan ve evlenmek isteyen genç çiftlere de hitap eden mekanda haftasonu dillere destan düğün yapıldı. Mustafa ve Nimet çifti Elia Garden’da yapılan unutulmaz düğün organizasyonu ile hayatlarını birleştirdi. 1000 kişilik olan Elia Kır Düğün Salonu, Torbalı-Kemalpaşa yolu üzerinde Ortaköy mevkiinde hizmet vermesinin yanı sıra farklı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Sektördeki önemli bir boşluğu doldurduklarını dile getiren işletmeci Emre Demirkol, “Torbalı’ya yepyeni bir soluk getirdik. Kır Düğün Salonumuz ile genç çiftlerimizi rüya gibi bir gün yaşatmalarını sağlıyoruz” dedi.

NİŞAN, SÜNNET VEYA DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDA HİZMET VERİYOR

KONU ile ilgili açıklama yapan diğer işletmeci Narin Demirkol ise, şunları kaydetti; “Elia Garden Kır Düğün Salonu farklı çizgileri, 1000 kişilik kapasitesi, modern yapısı, geniş otopark hizmetiyle Torbalı halkının ve bölge halkına hizmet veriyor. Salonumuzda isteyen nişanını, isteyen düğününü, isteyen ailelerimiz sünnet törenlerini yapabilir. Ayrıca kurumlarımız da yılsonu geceleri, iş toplantılarını, yemekli-yemeksiz organizasyonlarını gerçekleştirebilirler. Tecrübemiz,  profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bizlere ulaşmak isteyen vatandaşlarımız ise 0542 628 93 91 ve 0541 637 09 26 numaralı telefon numaralarından iletişime geçebilir” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım