Torbalı Ege Gazetesi

Çağlar’dan işçi kıyımına tepki

Torbalı Belediyesi’nden dün 80 işçinin sözleşmelerinin feshedilerek işten çıkarılmasına AK Parti cephesinden tepki geldi. AK Parti Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Özgür Çağlar, sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. Çağlar, işten çıkarmalarla ilgili hukuki süreç başlatacaklarını belirtti.

Çağlar’dan işçi kıyımına tepki
2.248 okundu
25 Temmuz 2019 - 11:11

Torbalı Belediyesi’nden dün 80 işçinin sözleşmelerinin feshedilerek işten çıkarılmasına AK Parti Belediye Meclisi Grup Sözcüsü Özgür Çağlar, sosyal medya hesaplarından açıklama yaparak tepki gösterdi.

Çağlar şunları kaydetti: “ Sırf aynı görüşte olmadıkları için tamamen siyasi saiklerle hareket edilerek 80 işçi kardeşimiz daha bu gün itibari ile iş sözleşmeleri feshedilmek sureti ile işten çıkarılmıştır ,görüyorum ki seçim öncesi nerde kalmıştık diye meydanlarda ve sosyal medyada konuşanların nerde kaldığını Torbalı kamuoyu daha iyi anlamıştır ,ekmekle oynama ,siyasi baskı ,mobbing ve hassasiyetler üzerine yaptığınız siyasi anlayışınız belli ki devam edecek ama kimse bu kardeşlerimizin yalnız olduğunu sanmasın haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır , isten çıkarılan arkadaşlarımız, kardeşlerimiz yalnız değildir ,süreç ile ilgili hukuki ve her türlü konuda yanlarında olacağımızın bilinmesini isterim ,daha önce çıkarılan sözleşmeli arkadaşlarımız dahil olmak üzere çıkarılan tüm arkadaşlarımız İle bu süreçte omuz omuza mücadele edeceğiz ,son sözümde kraldan fazla kralcı olanlara ;gün ola harman ola!!”

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 22
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY Torbalı Web Tasarım