Torbalı Ege Gazetesi

80 işçinin çıkarılmasını MHP de tepki gösterdi

Torbalı Belediyesi’nden 80 işçinin sözleşmelerinin feshedilerek işten çıkarılmasına Milliyetçi Hareket Partisi cephesinden tepki geldi.  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muhammet Oral, açıklama yaptı. Oral, “Bizde ekmek kutsaldır.  Öperiz başımız üstüne koyarız. Helal rızkı için, ekmek parası için çalışan, didinen baba, ana mukaddestir, kutsidir. Peki, siz kalpleri kararmışlar, vicdanınıza pranga mı vuruldu. ? Ailelerin ekmeği ile niye oynarsınız?” dedi.

80 işçinin çıkarılmasını MHP de tepki gösterdi
2.459 okundu
27 Temmuz 2019 - 11:56

 Torbalı Belediyesi’nden 80 işçinin sözleşmelerinin feshedilerek işten çıkarılmasına tepki gelmeye devam ediyor. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Muhammet Oral, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’a ateş püskürdü.Vicdanınıza pranga mı vuruldu?’ diyen Oral, MHP teşkilatı olarak, belediyede çalışan ve hangi görüşten hangi düşünceden olursa olsun işini yapan herkesin hakkını sonuna kadar savunup durumun takipçisi olacaklarını ifade etti.

ORAL: MERHAMET YOK VİCDAN YOK

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’u göreve geldiği günden bu yana dikkatle takip ettiklerini söyleyen Oral, “ Sayın Uygur’u göreve geldiği günden beri dikkatle takip ediyoruz. Kin ve garez duyguları ile hareket etmekte. Zamana oynuyor, tribünlere çalışıyor.  İcraat sıfırın altında ve bununla ilgili umut da yok. ‘Gasp edilen belediyemizi geri alacağız’ diyen bir zihniyet, ne var ki akılları; Lenin Stalin ve fare suratlı Mao’da takılı kalmış. İnsanlık yok, merhamet yok,  vicdan yok. Olmasına dair ümidi çoktan yitirdik. Bizde ekmek kutsaldır.  Öperiz başımız üstüne koyarız. Helal rızkı için, ekmek parası için çalışan, didinen baba, ana mukaddestir, kutsidir. Peki, siz kalpleri kararmışlar, vicdanınıza pranga mı vuruldu. ? Ailelerin ekmeği ile niye oynarsınız?” şeklinde tepki gösterdi.

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 18
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN