Torbalı Ege Gazetesi

Sürekli’den ‘Torbalı’ tepkisi: İzmir kaybediyor!

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un oğlu Efe Uygur’u belediye şirketinde genel müdür yardımcısı yapmasının yankıları devam ediyor. Gelen tepkiler üzerine kararından vazgeçen Uygur’a bir tepki de AK Parti’den geldi.

Sürekli’den ‘Torbalı’ tepkisi: İzmir kaybediyor!
1.714 okundu
29 Temmuz 2019 - 8:47

Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur’un oğlu Efe Uygur’u belediye şirketinde genel müdür yardımcısı olarak ataması ve ardından bu kararından vazgeçerek oğlunu işten çıkarmasının ardından gelen tepkiler sürüyor. Başkan İsmail Uygur’a bir tepki de AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’den geldi.

Konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli şu ifadeleri kullandı: “CHP’li belediyeler 3 aydır ’emekten yana söylemlerinin eri olmayı’ al aşağı ediyor. 425 işçiyi kapının önüne koyup, ardından İŞKUR’a işçi alımı ilanı veren CHP’li Torbalı Belediye başkanının son icraatı ise, üniversite öğrencisi oğlunu Belediye şirketinin başına getirmek oldu. CHP’li Torbalı Belediye Başkanı; kamuoyunun baskısı ile geri adım atarak oğlunu görevden alsa da; kararını ‘Başka güveneceğim kimse yoktu’ gibi trajik bir ifadeyle de savunarak tarihe geçmiş oldu. Bu çelişkili ve hatalı adımların temelinde, halkın güvenini hiçe saymak vardır. CHP’li yerel yönetimler; Torbalı vakası ile birlikte, sözde bıraktıkları liyakat ve sosyal demokrat yönetim anlayışlarına bir çizik daha atmış oldu.İzmir’i bu akıl tutulmaları ile yönetmekten ve haksız uygulamalardaki ısrarlarından vazgeçmeleri gerekiyor.Çünkü; İzmir kaybediyor.”

#
KÖŞE YAZARLARI
#

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

Yeni sitemizi nasıl buldunuz?

  • Çok iyi --> 14
  • İyi --> 14
  • Daha iyi olabilir --> 18
Gönder
Sonuçlar
#
Hava durumu
İMSAK-
GÜNEŞ-
ÖĞLE-
İKİNDİ-
AKŞAM-
YATSI-
#

Torbalı EGE Bir ÖZÇELİK GRUP Kuruluşudur. Powered BY SGN